مجله تفر یحی آموزشی

پوتین برای دسترسی به منطقه سیبری از این کشتی هوایی غول پیکر استفاده میکند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : "ولادیمیر پوتین،" رئیس جمهور روسیه قصد دارد یک زپلین (کشتی هوایی) 23 میلیون پوندی برای دسترسی ساده تر به بخشهایی از سیبری تولید کند. شورا مجله اینترنتی کافه 7 : "ولادیمیر پوتین،" رئیس جمهور روسیه قصد دارد یک زپلین (کشتی هوایی) 23 میلیون پوندی برای دسترسی ساده تر به بخشهایی از سیبری تولید کند. شورا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار علمی و آموزشی » پوتین برای دسترسی به منطقه سیبری از این کشتی هوایی غول پیکر استفاده میکند

پوتین برای دسترسی به منطقه سیبری از این کشتی هوایی غول پیکر استفاده میکند

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : “ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه قصد دارد یک زپلین (کشتی هوایی) ۲۳ میلیون پوندی برای دسترسی ساده تر به بخشهایی از سیبری تولید کند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
شورای امنیت روسیه به رهبری پوتین قصد دارد از این وسیله که نصف هواپیما و نصف کشتی است به منظور توسعه اقتصادی برای دسترسی به این منطقه یخ زده استفاده کند.
ساخت این زپلین غول پیکر در راستای بخشی از برنامه ۱۸۵ میلیارد پوندی سرمایه گذاری در منطقه سیبری انجام می گیرد. این درحالیست که مردم محلی باید تا سال ۲۰۳۵ صبر کنند تا این کشتی هوایی برای نخستین بار در آسمان به پرواز در آید. اما زمانی که ساخت آن به اتمام برسد، یکی از این کشتی های هوایی ۲۳ میلیون پوندی می تواند به اندازه ی ۵ بالگرد “می ۸،” افراد و اجسام را به مناطق دور دست منتقل کند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
ساخت این کشتی هوایی حتی مشکل دسترسی به مناطق بکر سیبری را هم حل خواهد کرد. این کشتی هوایی از بویینگ ۷۴۷ سنگین تر خواهد بود و می تواند بیش از ۱۶ تن را تا مسافت بیش از ۳۰۰۰ مایل (۴۸۰۰ کیلومتر) طی کند.
روسیه تنها کشوری نیست که در بخش توسعه کشتی های هوایی جدید سرمایه گذاری می کند. مهندسان آمریکایی و انگلیسی نیز در این حوزه فعالیت می کنند.
به نوشته سان، این کشتی هوایی، انقلابی جهانی ایجاد می کند؛ زیرا می تواند چند روز در آسمان بماند و حتی بدون نیاز به فرودگاه، روی زمین فرود آید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
سیبری یا سیبریه نام سرزمینی بسیار گسترده در بخش آسیایی روسیه است. این منطقه یک دوازدهم سطح کره زمین را تشکیل می دهد. سیبری از رشته کوه اورال به سوی شرق امتداد یافته است و به اقیانوس آرام می رسد. زمستان های بسیار سرد سیبری و تابستان های گرم آن باعث شده است تا قرن ها جمعیت چندانی در آن زندگی نکند.

۱۱۶ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا