مجله تفر یحی آموزشی

زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد Reviewed by Momizat on . زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد بعد از اتفاقاتی که به تازگی برای شرکت سامسونگ افتاد انفجار باتری های گوشی note7 و همیطور s7 بود که بسیار برای شرکت سامس زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد بعد از اتفاقاتی که به تازگی برای شرکت سامسونگ افتاد انفجار باتری های گوشی note7 و همیطور s7 بود که بسیار برای شرکت سامس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار علمی و آموزشی » زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد

زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد

زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد

بعد از اتفاقاتی که به تازگی برای شرکت سامسونگ افتاد انفجار باتری های گوشی note7 و همیطور s7 بود که بسیار برای شرکت سامسونگ ضرر داشت و تا اینکه تمام اخبار ها و خبر گزاری ها سرگرم این اتفاق بودند که شرکت با انتشار یک تیزر از گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) سعی کرده تا تمرکز مصرف کنندگان را به آن سمت معطوف کند.

atem

همانطور که گفته شده نوت 7 ضرر هنگفتی به شرکت سامسونگ زد به طوریکه شرکت های معروف ایالات متحده که منبع در آمد این شرکت بود خرید موبایل نوت 7 را متوقف کند البته مهندسین شرکت سامسونگ معتقدن که نسخه‌های جدید این فبلت غول‌پیکر کاملا «سالم» بوده و از هیچ نقض امنیتی برخوردار نیست.

 

 

رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ در اسفندماه 95 ! :

 

ترس مسئولان سامسونگ بر این است که میدانند چقدر در سری قبلی متضرر شدند امیدوارن تا با رونمایی جدید از محصول خود بتوانند جلوی ضررهای میلیونی خود را بگیرند  بر همین اساس این کمپانی برای آن‌ که تمامی چشم‌ها را به آینده بدوزد و کمی مصرف‌کنندگان را از این حال و هوا خارج کند ، تریلر مخصوص برای محصول جدید خود آماده کرده اند که در تاریخ 26 فوریه 2017 (8 اسفند 1395) در شهر بارسلونای اسپانیا میتوانیم تماشا و همین طور ملاقات کنیم.

 

با توجه به اتفاقات گذشته دیگر بعید است مردم محصولات جدید سامسونگ را بخرند و از این ماجرا سامسونگ تمام هدفگذاری هایش را بر روی گلکسی s8 سامسونگ خود گذاشته است.

 

زمان رونمایی از گلکسی s8 سامسونگ مشخص شد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا