مجله تفر یحی آموزشی

پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش Reviewed by Momizat on . ائتلاف غربی به رهبری آمریکا در اقدامی بی سابقه به ساکنان پایتخت داعش هشدار داد که هرچه زودتر این شهر را ترک کنند.                                   پخش اعلامیه‌ ائتلاف غربی به رهبری آمریکا در اقدامی بی سابقه به ساکنان پایتخت داعش هشدار داد که هرچه زودتر این شهر را ترک کنند.                                   پخش اعلامیه‌ Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار سیاسی » پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش

پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش

ائتلاف غربی به رهبری آمریکا در اقدامی بی سابقه به ساکنان پایتخت داعش هشدار داد که هرچه زودتر این شهر را ترک کنند.

                                  پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش

 دو مقام ارشد پنتاگون با اعلام این خبر گفتند : ارتش آمریکا به ساکنان پایتخت داعش هشدار داده که شهر را ترک کنند. این هشدار نشان می دهد که حمله به رقه قریب الوقوع خواهد بود.

 

                                         پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش

براساس این گزارش، روز گذشته ساکنان رقه تصاویری را در توئیتر قرار داده اند که نشان دهنده اعلامیه های منتشر شده توسط هواپیماهای ائتلاف در این شهر می باشد.

  بر روی این اعلامیه ها به زبان عربی نوشته شده است: زمانی که مدتها منتظرش بودید فرا رسیده و اکنون وقت بیرون رفتن از رقه است.

 ناظران سیاسی بر این باورند که ائتلاف غربی از همان ابتدا توان بمباران رقه و حمله‌ای جدی به داعش را داشته است اما آمریکایی‌ها با سیاست چندگانه خود در برابر تروریست ها به دنبال پیگیری منافعشان در منطقه هستند.

                                          پخش اعلامیه‌ای بی‌سابقه در پایتخت داعش

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا