مجله تفر یحی آموزشی

چینی ها سطل زباله هایشان را به وای فای مجهز کرده اند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7: سطل های زباله در چین به وای فای مجهز شدند و به خیابان های چونگ کینگ شکل و شمایل هوشمندتری بخشیدند. چونگ‌کینگ نام شهری در چین است که این رو مجله اینترنتی کافه 7: سطل های زباله در چین به وای فای مجهز شدند و به خیابان های چونگ کینگ شکل و شمایل هوشمندتری بخشیدند. چونگ‌کینگ نام شهری در چین است که این رو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » چینی ها سطل زباله هایشان را به وای فای مجهز کرده اند

چینی ها سطل زباله هایشان را به وای فای مجهز کرده اند

مجله اینترنتی کافه 7: سطل های زباله در چین به وای فای مجهز شدند و به خیابان های چونگ کینگ شکل و شمایل هوشمندتری بخشیدند.
چونگ‌کینگ نام شهری در چین است که این روزها سطل های زباله خود را مجهز به وای فای کرده است.

با اتصال به روترهای سطل زباله، هنگام پر شدن زباله ها برای مجموعه کارمندان شهرداری پیامی ارسال می‌شود و اعلام می‌کند که سطل های زباله باید خالی شوند. عکس هایی با عنوان زباله‌دان‌های هوشمند در خیابان‌های چونگ کینگ در فضای مجازی منتشر شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

سطل های زباله با استفاده از انرژی خورشیدی کار کرده و قادرند زمانی که ظرفیت سطل زباله تا 80 درصد پر شد، به کارمندان جمع آوری اطلاع داده تا از پر شدن بیش از اندازه سطل ها جلوگیری شود.

هر سطل امکان 5 مگابایت داده رایگان را به کاربران می‌دهد و می‌تواند همزمان برای 50 کاربر فضای آنلاین فراهم کند. کاربران نیز در صورتی که به سرویس‌های اورژانسی نیازمند باشند، می‌توانند با استفاده از تلفنی که روی این سطل ها تعبیه شده درخواست امداد کنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا