مجله تفر یحی آموزشی

پیشنهاد وسوسه انگیز عربستان به تروریست ها : هر انفجار در ایران 500 هزاردلار Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : نشریه المنار فاش کرد که عربستان با هماهنگی کامل اسرائیل به دنبال انتقال انفجارهای تروریستی به داخل ایران است و برای هر عملیات تروریستی در مجله اینترنتی کافه 7 : نشریه المنار فاش کرد که عربستان با هماهنگی کامل اسرائیل به دنبال انتقال انفجارهای تروریستی به داخل ایران است و برای هر عملیات تروریستی در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » پیشنهاد وسوسه انگیز عربستان به تروریست ها : هر انفجار در ایران 500 هزاردلار

پیشنهاد وسوسه انگیز عربستان به تروریست ها : هر انفجار در ایران 500 هزاردلار

مجله اینترنتی کافه 7 : نشریه المنار فاش کرد که عربستان با هماهنگی کامل اسرائیل به دنبال انتقال انفجارهای تروریستی به داخل ایران است و برای هر عملیات تروریستی در ایران ۵۰۰ هزار دلار پرداخت می‌کند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم پایگاه خبری المنار فلسطین، به نقل از منابع مطلع فاش کرد که عربستان گروه‌های تروریستی را برای انجام عملیات‌های خرابکارانه در اختیار گرفته است.

این منابع همچنین فاش کردند که «محمد بن سلمان» فرزند پادشاه عربستان برای هر عملیات تروریستی در ایران حاضر به پرداخت 500 هزار دلار است.

بر اساس این گزارش، هیئت‌های دیپلماتیک عربستان در خارج از این کشور تبدیل به لانه‌های جاسوسی شده است که گروهک‌های تروریستی را برای ضربه زدن به ایران  و با هماهنگی کامل با اسرائیل در اختیار می‌گیرند.

به گفته این منابع عربستان بعد از ائتلاف با اسرائیل در جهت ضربه زدن به آرمان‌های عربی و انتقال انفجارهای تروریستی به ایران تلاش می‌کند.

به نوشته المنار، دستگاه‌های امنیتی ایران تعدادی از گروه‌های تروریستی که برای حمله به برخی از موسسات در ایران برنامه ریزی کرده بودند را بازداشت کرده است.

این منابع مطلع همچنین گفتند که شیخ نشین قطر نیز در همین راستا عمل می‌کند و هیئت‌های دیپلماتیک دوحه گروه‌های تروریستی  را در اختیار می‌گیرند و آنها را به برخی مناطق می فرستند و این  کار با هماهنگی اسرائیل صورت می‌گیرد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا