مجله تفر یحی آموزشی

مسابقات خودکشی با اسب از محبوبترین رقابت های محلی یکی از مناطق واشینگتن Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مسابقات خودکشی با اسب یکی از محبوب‌ترین رقابت‌های محلی است که هرسال در هفته دوم ماه اوت در شهر اوماک ایالت واشینگتن برگزار می‌شود. اهمیت مجله اینترنتی کافه 7 : مسابقات خودکشی با اسب یکی از محبوب‌ترین رقابت‌های محلی است که هرسال در هفته دوم ماه اوت در شهر اوماک ایالت واشینگتن برگزار می‌شود. اهمیت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » مسابقات خودکشی با اسب از محبوبترین رقابت های محلی یکی از مناطق واشینگتن

مسابقات خودکشی با اسب از محبوبترین رقابت های محلی یکی از مناطق واشینگتن

مجله اینترنتی کافه 7 : مسابقات خودکشی با اسب یکی از محبوب‌ترین رقابت‌های محلی است که هرسال در هفته دوم ماه اوت در شهر اوماک ایالت واشینگتن برگزار می‌شود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
اهمیت مسابقه خودکشی به محل برگزاری آن است. این رقابت‌ها در محلی به نام “دره خودکشی” که از شیب 62 درجه برخوردار است ، برگزار می‌شود.
دره خودکشی شیبی به طول 69 متر است که انتهای آن به رودخانه “اوکانوگان” می‌رسد و اسب‌ها به همراه سوارانشان باید عرض آن به طول 274 متر را با شنا بپیمایند و به سمت دیگر رودخانه بروند.
این رقابت‌ها را “کلر پنتز” در سال 1935 پایه‌گذاری کرد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا