مجله تفر یحی آموزشی

مردی که جنازه همسرش را 12 کیلومتر با پای پیاده به دوش کشید ! Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد هندی جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر به دوش کشیده چون می‌گوید بیمارستانی که همسرش در آن درگذشته، حاضر نشده آمبولانسی برای انتقال جسد به رو مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد هندی جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر به دوش کشیده چون می‌گوید بیمارستانی که همسرش در آن درگذشته، حاضر نشده آمبولانسی برای انتقال جسد به رو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » مردی که جنازه همسرش را 12 کیلومتر با پای پیاده به دوش کشید !

مردی که جنازه همسرش را 12 کیلومتر با پای پیاده به دوش کشید !

مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد هندی جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر به دوش کشیده چون می‌گوید بیمارستانی که همسرش در آن درگذشته، حاضر نشده آمبولانسی برای انتقال جسد به روستای محل زندگی‌ این مرد در اختیارش بگذارد.
۱۲ کیلومتر حمل تأثر انگیز جسد همسر با پای پیاده
انتشار این خبر و عکس مرد در حالی که جنازه همسرش را روی دوش دارد خشم عمومی را در هند بر انگیخته است.آمانگ ۴۲ ساله، همسر دانا ماجی، در اثر ابتلا به بیماری سل در بیمارستان محلی شهر باوانیپاتنا در ایالت اوریسا درگذشت.

مسئولان بیمارستانی که همسر  ماجی در آن درگذشته می‌گویند هیچ قصوری از آنها سر نزده است.ماجی گفته روستای محل زندگی‌اش ۶۰ کیلومتر با بیمارستان فاصله داشته و او پول کرایه ماشین را نداشته است.

۱۲ کیلومتر حمل تأثر انگیز جسد همسر با پای پیاده

بعد از آن که او جسد همسرش را ۱۲ کیلومتر با پای پیاده و همراه با دخترش حمل کرده، مردم محلی با مسئولان تماس گرفته‌اند تا برای او آمبولانس بفرستند.یکی از مسئولان بیمارستان گفته است زنی که روز سه‌شنبه در بیمارستان بستری شده همان شب فوت کرده و همسرش بدون هماهنگی با کارکنان بیمارستان او را با خود برده است.اما ماجی می‌گوید بارها از کارکنان بیمارستان درخواست خودرویی برای انتقال همسرش کرده اما پاسخی نگرفته و چون پولی برای کرایه خودروی دیگری نداشته خودش جنازه را به دوش کشیده است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا