مجله تفر یحی آموزشی

مجلس سنای برزیل به رئیس جمهورشان رای اعتماد ندادند و او را برکنار کردند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مجلس سنای برزیل روز چهارشنبه با رای عدم اعتماد به «دیلما روسف» رئیس جمهوری این کشور به 14 سال سلطه حزب چپگرای کارگر بر نظام سیاسی در این مجله اینترنتی کافه 7 : مجلس سنای برزیل روز چهارشنبه با رای عدم اعتماد به «دیلما روسف» رئیس جمهوری این کشور به 14 سال سلطه حزب چپگرای کارگر بر نظام سیاسی در این Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » مجلس سنای برزیل به رئیس جمهورشان رای اعتماد ندادند و او را برکنار کردند

مجلس سنای برزیل به رئیس جمهورشان رای اعتماد ندادند و او را برکنار کردند

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : مجلس سنای برزیل روز چهارشنبه با رای عدم اعتماد به «دیلما روسف» رئیس جمهوری این کشور به ۱۴ سال سلطه حزب چپگرای کارگر بر نظام سیاسی در این کشور پایان داد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
روسف که چند ماه است به اتهام فساد مالی از سمت خود تعلیق شده، روز دوشنبه با حضور در سنای برزیل از خود دفاع کرده و گفته بود که استیضاح او به معنای «استیضاح دموکراسی» است.
وی که از سال ۲۰۱۱ در این سمت فعالیت کرده، اقدام نمایندگان را یک «کودتا تحت پوشش قانون اساسی» دانسته است.
با رای عدم اعتماد به روسف، «میشل تمر» معاون او به عنوان رئیس جمهوری جدید سوگند یاد می کند و تا زمان برگزاری انتخابات در سال ۲۰۱۸ در این مقام باقی می ماند.
منابع نزدیک به تمر می گویند که او قصد دارد تا پس از اجرای مراسم سوگند، با سفر به کشور چین در اجلاس بین المللی گروه ۲۰ شرکت کند.

۱۱۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا