مجله تفر یحی آموزشی

عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست Reviewed by Momizat on . وزیر حج عربستان سعودی مدعی شد قرار نیست مسئولان این کشور با ایران مذاکره‌ای در رابطه با حج داشته باشند. عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست و وزیر حج عربستان سعودی مدعی شد قرار نیست مسئولان این کشور با ایران مذاکره‌ای در رابطه با حج داشته باشند. عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست و Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست

عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست

وزیر حج عربستان سعودی مدعی شد قرار نیست مسئولان این کشور با ایران مذاکره‌ای در رابطه با حج داشته باشند.

عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست

وزارت حج عربستان: مذاکره در مورد حج، با ایران در کار نیستبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه سعودی “المدنیه”؛ “محمد صالح بنتن” –وزیر حج عربستان- گفت: “قضیه حج ایران مسئله ای نیست که در مورد آن با تهران مذاکره کنیم.”

“محمد صالح بنتن” مدعی شد: “مسئله ای وجود ندارد که نیاز به گفتگو داشته باشد؛ تمام موضوع این است که طرف ایرانی از اجرای بخشنامه هایی که دیگر کشورها بدان پایبند هستند، خودداری می کند.”

عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست

“بنتن” در ادامه ادعاهای خود افزود: “وزارت حج عربستان تمام درخواست های حجاج ایرانی مانند درخواست های حجاج دیگر کشورها، اعم از مسکن، تغذیه، بهداشت و امنیت را فراهم کرد، ولی آنها خود حضور در حج را نپذیرفتند.”

عربستان: تفاهم نامه ای در خصوص حج با ایران در کار نیست

وزیر حج عربستان ادعا کرد مسئولان ایرانی با اعلام این موضوع که باید تفاهمنامه حج را با مرجعیتشان در ایران درمیان بگذارند، از امضاء آن خودداری کردند.‎

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا