اخبار بین المللی

زن جوانی که حتی 5 هزار دلار هم وسوسه اش نکرد تا کار غیر اخلاقی انجام دهد

مجله اینترنتی کافه 7 : سلینا آوالوس زن جوان آمریکایی ساکن شهر سن خوزه در ایالت کالیفرنیا به یک رستوران محلی به نام دومینوس پیتزا سفارش یک خوراک بال مرغ داد.
پیک رستوران بسته ای را تحویل سلینا داد اما زن جوان پس گشودن آن از تعجب چشم هایش گرد شد. در بسته به جای بال مرغ دو دسته اسکناس به ارزش کلی 5 هزار دلار وجود داشت. در واقع، این پول درآمد آن روز رستوران بود که پیک باید به بانک می برد اما از شدت حواس پرتی آن را به جای بال مرغ تحویل سلینا داد.

androidonlinenewsimage-aspx
سلینا ، زن درستکاری است و حتی برای یک لحظه هم این مقدار پول او را وسوسه نکرد و فورا با رستوران دومینوس پیتزا تماس گرفت. رستوران تعطیل بوده و تماس تلفنی سلینا بی جواب ماند. زن جوان به ناچار متوسل به یک رسانه محلی شد تا خبر را پخش کند.
سرانجام ، مدیر رستوران با سفارش دهنده بال مرغ تماس گرفت. او با خوشحالی به محل کار سلینا رفت . زن جوان پول ها را صحیح و سالم به مدیر رستوران تحویل داد. مدیر که تحت تاثیر درستکاری و صداقت زن جوان قرار گرفته بود به عنوان پاداش به او سفارش یک پیتزای مجانی را اهدا کرد.
از سوی دیگر، کارفرمای سلینا هم از ماجرا آگاه شد. او نیز به دلیل صداقت زن جوان که در یک فروشگاه تلفن های همراه کار می کند یک هفته مرخصی اضافه را به وی هدیه کرد تا راحت و آسوده پیتزا بخورد و از تعطیلاتش لذت ببرد.

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply