مجله تفر یحی آموزشی

حق پوشاندن خود را ندارید, برهنه باشید / ما خواستار زنان برهنه هستیم Reviewed by Momizat on . فراخوان انجمن زنان مسلمان موسوم به «اسمایل 13» به عنوان سازماندهنده حضور زنان با لباس پوشیده برای شنا در یک پارک آبی در شهر مارسی فرانسه با واکنش افراد و گروه ه فراخوان انجمن زنان مسلمان موسوم به «اسمایل 13» به عنوان سازماندهنده حضور زنان با لباس پوشیده برای شنا در یک پارک آبی در شهر مارسی فرانسه با واکنش افراد و گروه ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » حق پوشاندن خود را ندارید, برهنه باشید / ما خواستار زنان برهنه هستیم

حق پوشاندن خود را ندارید, برهنه باشید / ما خواستار زنان برهنه هستیم

محبوب کن - فیس نما
فراخوان انجمن زنان مسلمان موسوم به «اسمایل ۱۳» به عنوان سازماندهنده حضور زنان با لباس پوشیده برای شنا در یک پارک آبی در شهر مارسی فرانسه با واکنش افراد و گروه های تند و افراطی به جنجال کشیده شد.
استخر ما زنان را برهنه می خواهیم +عکس

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، برنامه‌ریزی “روز بورکینی” برای حضور در استخری سرباز در جنوب فرانسه جنجال‌برانگیز شد.

یک انجمن وابسته به زنان مسلمان موسوم به «اسمایل ۱۳» سازماندهنده این رویداد در یک پارک آبی در شهر مارسی در جنوب فرانسه است. فراخوان این انجمن در کشور سکولار فرانسه با واکنش افراد و گروه های تند و افراطی به جنجال کشیده شده است.

در مارسی فرانسه ۲۰۰ هزار مسلمان زندگی می کنند.

بر پایه گزارش دویچه وله، انجمن یادشده اعضای خود را فراخوانده تا در یکی از روزهای سپتامبر با بورکینی به استخری تفریحی بیایند.

امری که بنابر ادعای سایت دولتی دویچه وله، در فرانسه در اصل ممنوع است.

اما «پاتریک منوسی»، که سیاستمداری فرانسوی است در فیسبوک خود ممنوعیت چنین امری را نادرست خوانده و نوشت: ” شنا کردن با بدن پوشیده- آیا خلاف قانون است؟ نه. اختصاصی کردن یک مکان، مجاز است. این فقط یک جنجال ضدمسلمانان است.”

۳۶۶ total views, 3 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا