مجله تفر یحی آموزشی

تهدید و هشدار جدی کره شمالی به آمریکا و کره جنوبی : با حمله اتمی به خاکستر تبدیل میشوید Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : کره شمالی به دنبال مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی این دو کشور را به حمله اتمی تهدید کرد. به گزارش راشاتودی، کره شمالی بار دیگر به آ مجله اینترنتی کافه 7 : کره شمالی به دنبال مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی این دو کشور را به حمله اتمی تهدید کرد. به گزارش راشاتودی، کره شمالی بار دیگر به آ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » تهدید و هشدار جدی کره شمالی به آمریکا و کره جنوبی : با حمله اتمی به خاکستر تبدیل میشوید

تهدید و هشدار جدی کره شمالی به آمریکا و کره جنوبی : با حمله اتمی به خاکستر تبدیل میشوید

مجله اینترنتی کافه 7 : کره شمالی به دنبال مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی این دو کشور را به حمله اتمی تهدید کرد.

به گزارش راشاتودی، کره شمالی بار دیگر به آمریکای امپریالیست و کره جنوبی به عنوان دست نشانده واشنگتن نسبت به اقدامات تحریک‌آمیز هشدار داد و تاکید کرد که در صورتی که مانور نظامی آمریکا تمامیت ارضی پیونگ‌یانگ را تهدید کند دست به اقدام تلافی جویانه خواهد زد.

آمریکا و کره جنوبی امروز (دوشنبه) مانور دو هفته‌ای نظامی خود را با حضور 50 هزار نیروی کره‌ای و 30 هزار سرباز آمریکایی آغاز کردند. با نگرانی درباره احتمال برنامه ریزی آمریکا برای حمله هسته‌ای غافلگیرانه به کره شمالی ستاد کل ارتش خلق کره به شدت نسبت به این مسئله هشدار داد و تاکید کرد که هرگونه اقدام تحریک آمیز می‌تواند به یک جنگ هسته‌ای منجر شود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

خبرگزاری رسمی کره شمالی دراین باره اعلام کرد: واحدهای واکنش اولیه ارتش خلق کره خود را برای یک حمله تلافی جویانه به تمام گروه‌های تهاجمی دشمن آماده حفظ می‌کنند.

در بیانیه پیونگ یانگ آمده است: مروجان جنگ هسته‌ای باید به خاطر داشته باشند که اگر کوچکترین تجاوزی به زمین، هوا و دریای صورت گیرد دژهای طرف متخاصم از طریق حمله اتمی کره به خاکستر تبدیل خواهند شد.

پس از آزمایشات موشکی بالستیک و هسته‌ای کره شمالی تنش در شبه جزیره کره ادامه یافت. از سوی دیگر پس از تصمیم اخیر واشنگتن مبنی بر استقرار بمب افکن های تخصصی هسته‌ای و همچنین سیستم های موشکی تاد در کره جنوبی باعث خشم بیشتر کره شمالی شد. مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی نیز تازه ترین اقدامی است که مقامات پیونگ یانگ را بیش از پیش نگران کرده است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا