مجله تفر یحی آموزشی

ترس و اعتقاد پوتین به آخرالزمان / هواپیمایی برای فرار از آخرالزمان Reviewed by Momizat on . روسیه از جدیدترین هواپیمای مخصوص سران این کشور، برای استفاده در مواقع خطر رونمایی کرد. به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 :  به نقل از سان؛ وزارت دفاع روسیه جدیدترین روسیه از جدیدترین هواپیمای مخصوص سران این کشور، برای استفاده در مواقع خطر رونمایی کرد. به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 :  به نقل از سان؛ وزارت دفاع روسیه جدیدترین Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » ترس و اعتقاد پوتین به آخرالزمان / هواپیمایی برای فرار از آخرالزمان

ترس و اعتقاد پوتین به آخرالزمان / هواپیمایی برای فرار از آخرالزمان

روسیه از جدیدترین هواپیمای مخصوص سران این کشور، برای استفاده در مواقع خطر رونمایی کرد.
به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 :  به نقل از سان؛ وزارت دفاع روسیه جدیدترین هواپیمای مخصوص فرار سران  این کشور از وقایع آخرالزمانی را تحویل گرفت. این دومین هواپیمایی است که کرملین از دسامبر سال 2015 به این منظور طراحی و ساخته است. 
ترس و اعتقاد پوتین به آخرالزمان / هواپیمایی برای فرار از آخرالزمان
دولت پوتین این هواپیمای سفارشی و مخصوص، با نام ایلیوشین-96-400، را از شرکت هواپیماسازی “ورونزه” دریافت کرده است. مشخص نیست چرا روسیه تصمیم گرفته تا ساخت این چنین هواپیماهایی را در سال های اخیر افزایش دهد؛ اما بسیاری از سران امنیتی نگران هستند این اقدام به نشانه آمادگی روسیه برای نبرد با کشورهای هسته ای ناتو باشد.
هواپیمای اختصاصی پوتین برای فرار از پایان جهان! (+عکس)
یکی از تحلیلگران نظامی در این باره اظهار کرد: “استفاده از این مراکز فرماندهی هوایی به روسیه اجازه می دهد تا هرگونه حمله احتمالی را با قاطعیت پاسخ دهد. هر کشوری که امنیت و تمامیت ارضی روسیه را تهدید کند، با تلافی جدی و قاطعانه مواجه خواهد شد.”
ترس و اعتقاد پوتین به آخرالزمان / هواپیمایی برای فرار از آخرالزمان

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا