مجله تفر یحی آموزشی

اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی Reviewed by Momizat on . رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه و در ادامه تجاوزات خود علیه مسجد الاقصی و مقدسات اسلامی، گشتی‌های امنیتی خود را در داخل این مسجد مستقر کرد. حضور گشتی‌های امنی رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه و در ادامه تجاوزات خود علیه مسجد الاقصی و مقدسات اسلامی، گشتی‌های امنیتی خود را در داخل این مسجد مستقر کرد. حضور گشتی‌های امنی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار بین المللی » اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی

اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی

رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه و در ادامه تجاوزات خود علیه مسجد الاقصی و مقدسات اسلامی، گشتی‌های امنیتی خود را در داخل این مسجد مستقر کرد.

حضور گشتی‌های امنیتی رژیم صهیونیستی در داخل مسجد الاقصی

null

اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی

دایره اوقاف اسلامی قدس اشغالی اقدامات جدید رژیم صهیونیستی در مسجد مبارک الاقصی را که راه اندازی گشتی های امنیتی در داخل صحن های این مسجد یکی از آنهاست، محکوم کرد و خواستار توقف محدودیت های این رژیم و دخالت آن در مدیریت مسجد الاقصی شد.این نهاد فلسطینی در بیانیه ای خاطر نشان کرد که مسئولیت کامل تبعات و پیامدهای این سیاست مشت آهنین متوجه خود رژیم صهیونیستی است و دولت اردن باید هر چه سریعتر برای مقابله با این اقدامات تنش زا و ایجاد محدودیت های رژیم صهیونیستی مقابله کند و دایره خدمات جدیدی راه اندازی کند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، دایره اوقاف اسلامی قدس راه اندازی گشتی های امنیتی در داخل صحن های مسجد الاقصی را که از سال 1967 تاکنون بی سابقه بوده است، ممانعت از بازگشایی وضوخانه جدید دروازه غوانمه که تقریبا از دو سال پیش توسط این نهاد بازسازی شده است و نیز نصب دوربین های مداربسته و سیستم های شنود در داخل آنرا از جمله اقدامات جائرانه رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی قلمداد کرد و اعلام نمود که این اقدامات نوعی جنگ علنی، اما خاموش علیه این مسجد است.

اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی
null

در ادامه این بیانیه آمده است که پلیس صهیونیستی اصرار شدیدی بر وارد کردن خودروی برقی از طریق باب المغاربه به داخل مسجد الاقصی را دارد و این مساله از سال 1967 تاکنون بی سابقه بود.

دایره اوقاف قدس همچنین به افزایش تعرض شهرک نشینان تندروی صهیونیست به مسجد الاقصی با حمایت و پشیتبانی نظامیان صهیونیست و تحریک احساسات مسلمانان اشاره کرده و آورده است که نظامیان صهیونیست 4 نفر از نگهبانان این مسجد را بازداشت و حکم تبعید از مسجد الاقصی در حق آنها صادر کرده است.

این سازمان خاطر نشان کرده است که مسلمانان در ماه مبارک رمضان با محدودیت های متعددی برای ورود به مسجد الاقصی مواجه هستند و رژیم صهیونیستی علاوه بر لغو مجوز ورود آنها به این مسجد، حقوق طبیعی و تاریخی دایره اوقاف در زمینه مدیریت مسجد الاقصی را نیز سلب کرده است

null
اقدام شرم آور صهیونیست ها در مسجد الاقصی

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا