مجله تفر یحی آموزشی

کشف جسد مرد 35 ساله در جنگل به دلیل انحراف خودرو Reviewed by Momizat on . به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : علی اصغر میرزایی در گفتگویی اظهار کرد: پیش از ظهر چهارشنبه ۱۳ مردادماه جسد فردی ۳۵ ساله با جستجوی نیروهای امدادی و نیروی انتظامی به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : علی اصغر میرزایی در گفتگویی اظهار کرد: پیش از ظهر چهارشنبه ۱۳ مردادماه جسد فردی ۳۵ ساله با جستجوی نیروهای امدادی و نیروی انتظامی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » کشف جسد مرد 35 ساله در جنگل به دلیل انحراف خودرو

کشف جسد مرد 35 ساله در جنگل به دلیل انحراف خودرو

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : علی اصغر میرزایی در گفتگویی اظهار کرد: پیش از ظهر چهارشنبه ۱۳ مردادماه جسد فردی ۳۵ ساله با جستجوی نیروهای امدادی و نیروی انتظامی در جنگل شهرستان نوکنده کشف شد که متعلق به فردی به نام محمدحسین ریاحی بود.

کشف جسد مرد 35 ساله در جنگل به دلیل انحراف خودرو

وی ادامه داد: این فرد ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۱ مردادماه با خودروی شخصی پراید به سمت روستای وزوار حرکت خود را آغاز کرد. او به دلیل مسیر کوهستانی در حوالی فرعی جاده به دره سقوط کرد و بعد از ۴۸ ساعت روز چهارشنبه جسد او کشف شد.

میرزایی با بیان اینکه این فرد ساکن روستای تلور شهرستان بندرگز بوده است، افزود: او در روستای لیوان شرقی مغازه مرغ فروشی داشته و در آنجا فعالیت می کرد. پس از اعلام خانواده وی مبنی بر مفقودی او، گروه های امدادی به همراه نیروی انتظامی مشغول به جستجو در منطقه شدند و جسد و خودروی او را پس از ۴۸ ساعت در جنگل شهرستان نوکنده پیدا کردند.

فرماندار شهرستان بندرگز در پایان خاطرنشان کرد: پس از کشف جسد مورد مشکوکی در منطقه دیده نشده است و خانواده او نیز چیزی را به ما اعلام نکردند. پزشکی قانونی نیز اعلام کرده است که فرد مورد نظر بر اثر سقوط از دره جان خود را از دست داده و جسد او نیز پس از کشف به سردخانه منتقل شده است.

کشف جسد مرد 35 ساله در جنگل به دلیل انحراف خودرو

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا