اخبار حوادث

کارخانه ذغال در حریق سوخت/آتش به جان ذغال ها افتاد

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق گسترده در یک کارخانه تولید ذغال در جنوب تهران خبر داد.

کارخانه ذغال در حریق سوخت/آتش به جان ذغال ها افتاد

سیدجلال ملکی در این باره گفت: در ساعت 4:43 بامداد امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارخانه تولید ذغال به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تانکر آب به محل حادثه واقع در جاده خاوران شهرک فرون‌آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه اظهار کرد: فرون‌آباد جزو استحفاظی آتش‌نشانی پاکدشت است و عوامل آتش‌نشانی تهران به عنوان نیروی کمکی به این محل اعزام شده بودند که بلافاصله اقدامات خود را برای مهار و جلوگیری از توسعه حریق آغاز کردند.

 

27

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیا اینکه در پی این حادثه دو سوله که هرکدام حدود 500 متر مربع مساحت داشتند دچار حادثه شدند، گفت: یکی از سوله‌ها که در آن تعداد زیادی ذغال و چوب قرار داشت کاملا شعله‌ور شده و خساراتی نیز به سوله مجاور وارد شد.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدام به مهار و اطفای حریق کردند، اظهار کرد: سرانجام در ساعت 6:23، عوامل آتش‌نشانی پس از اطفای کامل حریق، تخلیه دود و ایمن‌سازی به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: علت این حادثه از سوی عوامل آتش‌نشانی پاکدشت بررسی و اعلام خواهد شد.
فرون‌آباد در جنوب پایتخت واقع شده و توابع شهرستان پاکدشت ورامین محسوب می‌شود.

کارخانه ذغال در حریق سوخت/آتش به جان ذغال ها افتاد

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply