مجله تفر یحی آموزشی

چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند Reviewed by Momizat on . پسر جوانی که در جریان یک درگیری چوپانی را به قتل رسانده است پس از دستگیری راز جنایت قدیمی‌اش را هم افشا کرد. چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند پسر جوانی که در جریان یک درگیری چوپانی را به قتل رسانده است پس از دستگیری راز جنایت قدیمی‌اش را هم افشا کرد. چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند

چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند

پسر جوانی که در جریان یک درگیری چوپانی را به قتل رسانده است پس از دستگیری راز جنایت قدیمی‌اش را هم افشا کرد.

چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند

اوایل خرداد امسال، پیکر نیمه جان چوپان مجروح در ارتفاعات بخش «ساردوئیه» استان کرمان پیدا شد. اما او پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد. با مرگ چوپان جوان، تحقیقات تیم جنایی شهرستان جیرفت در این‌باره آغاز شد تا اینکه در تجسس‌ها، ردپای یک چوپان به نام شهریار در این جنایت کشف و او دیروز دستگیر شد.
888767_xIKXlExr
وی در بازجویی‌ها گفت: روز حادثه با مقتول بر سر محل چرای گله دعوایمان شد و من با شلیک اسلحه شکاری او را به قتل رسانده و بعد هم متواری شدم.

این درحالی بود که شهریار در ادامه تحقیقات راز جنایت دیگری را نیز فاش کرد و به افسر پرونده گفت:«سال 87 نیز در جریان مشاجره دختر یکی از اقوام را نیز به قتل رسانده‌ام. بعد از آن نیز دیگر به محل جنایت برنگشتم و به طور ناشناس در کوهستان چوپانی می‌کردم. سرهنگ ماشاالله ملایی، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در این‌باره گفت: تحقیقات جنایی از جنایتکار دستگیر شده همچنان ادامه دارد.

چوپانی که در دو حادثه مختلف دو نفر را به قتل رساند

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا