مجله تفر یحی آموزشی

پدری که میخواست سر کودک خود را از میان آرواره های تمساح بیرون بکشد اما موفق نشد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یک پسربچه ۷ ساله با افتادن در تالاب محل زندگی تمساح‌ جان خود را از دست داد. تلاش‌های پدر نوجوانی که هنگام بازی داخل تالاب محل زندگی تمساح مجله اینترنتی کافه 7 : یک پسربچه ۷ ساله با افتادن در تالاب محل زندگی تمساح‌ جان خود را از دست داد. تلاش‌های پدر نوجوانی که هنگام بازی داخل تالاب محل زندگی تمساح Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » پدری که میخواست سر کودک خود را از میان آرواره های تمساح بیرون بکشد اما موفق نشد

پدری که میخواست سر کودک خود را از میان آرواره های تمساح بیرون بکشد اما موفق نشد

مجله اینترنتی کافه 7 : یک پسربچه ۷ ساله با افتادن در تالاب محل زندگی تمساح‌ جان خود را از دست داد.

تلاش‌های پدر نوجوانی که هنگام بازی داخل تالاب محل زندگی تمساح‌ها افتاده بود برای نجات پسرش بی‌نتیجه ماند.
بر اساس گزارش گاردین، نزدیک بودن محل بازی کودکان به تالابی که محل زندگی تمساح‌ها در «والت دیزنی» در شهر اورلاندو ایالت فلوریدا حادثه آفرید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
یکی از کودکان در حین بازی به صورت ناگهانی داخل این تالاب می‌افتد و مورد هجوم یک تمساح 7 فوتی قرار می‌گیرد.
فریاد سایر کودکان و برخی شاهئدین ماجرا پدر این کدک را متوجه حادثه می‌کند و وی خود را به محل می‌رساند اما تلاش‌های وی برای نجات دادن سر کودک از میان آرواره‌های قدرتمند این تمساح بی‌نتیجه می‌ماند.
بر اساس گزارش اورژانس فلوریدا این پسربچه به دلیل فشار دندان‌های تمساح به سر و گردن و نیز غرق شدگی در تالاب جان سپرده است.
سالانه عده‌ بسیاری از سراسر جهان برای بازدید از این محل مراجعه می‌کنند و وجود این تالاب همواره خطری بلقوه برای بازدیدکنندگان و کودکانشان به حساب می‌آید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا