مجله تفر یحی آموزشی

پاراگلایدر سوار مشهدی به دلیل شرایط بد جوی سقوط کرد و جان باخت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : پاراگلایدر سوار مشهدی در ارتفاعات مینودشت جان خود را از دست داد. گروهی پروازی از مشهد، ظهر شنبه بدون اطلاع کمیته ورزش‌های هوایی استان گلس مجله اینترنتی کافه 7 : پاراگلایدر سوار مشهدی در ارتفاعات مینودشت جان خود را از دست داد. گروهی پروازی از مشهد، ظهر شنبه بدون اطلاع کمیته ورزش‌های هوایی استان گلس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » پاراگلایدر سوار مشهدی به دلیل شرایط بد جوی سقوط کرد و جان باخت

پاراگلایدر سوار مشهدی به دلیل شرایط بد جوی سقوط کرد و جان باخت

مجله اینترنتی کافه 7 : پاراگلایدر سوار مشهدی در ارتفاعات مینودشت جان خود را از دست داد.

گروهی پروازی از مشهد، ظهر شنبه بدون اطلاع کمیته ورزش‌های هوایی استان گلستان و با وجود هشدار در خصوص نامناسب بودن شرایط جوی، اقدام به پریدن در سایت پروازی ترسه شهرستان مینودشت کردند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
در این پرواز یکی از پرنده‌ها به نام «سعید کیهان فر» در زمان فرود در هدایت پاراگلایدر ناکام ماند و از ارتفاع ۲۰ متری سقوط کرد.
پس از این اتفاق، این پاراگلایدر سوار ۵۵ ساله به درمانگاهی در بخش دوزین منتقل شد، اما به دلیل شدت خونریزی داخلی، جان خود را از دست داد و برای سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی شهرستان مینودشت انتقال یافت.
دو هفته قبل نیز یکی دیگر از پاراگلایدر سواران مشهدی در سایت پروازی شهرستان رامیان به دلیل گره خوردن مهارکننده‌های چتر خود به رودخانه سقوط کرد و جان باخت که این پرواز نیز بدون هماهنگی و در شرایط نامناسب جوی انجام گرفته بود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا