مجله تفر یحی آموزشی

مرگ مشکوک ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان های شهرستان کارون Reviewed by Momizat on . به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 4 بیمار دیالیزی به دلیل نامعلوم در یکی از بیمارستان‌های شهر کارون دچار نوعی مسمومیت شد به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 4 بیمار دیالیزی به دلیل نامعلوم در یکی از بیمارستان‌های شهر کارون دچار نوعی مسمومیت شد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرگ مشکوک ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان های شهرستان کارون

مرگ مشکوک ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان های شهرستان کارون

محبوب کن - فیس نما

به گزارش مجله اینترنتی کافه ۷ : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ۴ بیمار دیالیزی به دلیل نامعلوم در یکی از بیمارستان‌های شهر کارون دچار نوعی مسمومیت شدند که متاسفانه ۳ نفر از آنها فوت کردند.

مرگ مشکوک ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان های شهرستان کارون

ایرج نظری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان‌های شهرستان کارون به دلایل نامعلوم فوت کرد‌ه‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هر سه نفر این بیماران در یک شیفت و یک ساعت فوت شده اند باید موضوع به طور دقیق بررسی شود .

13940125000082_PhotoA

نظری گفت: احتمال خرابی دستگاه و خطا در این موضوع بسیار ضعیف است؛ چراکه در شیفت‌های قبل و بعد بیماران به خوبی خدمات دریافت کرده‌اند و مشکلی هم نداشته ایم.

وی در پایان گفت: هر ۳ بیمار دارای علایم مسمومیت مثل اسهال و استفراغ بوده‌اند که این موضوع نیز در دست بررسی است و باید تا روشن شدن علت دقیق این فوت از اظهار نظر در این مورد خودداری کرد.

مرگ مشکوک ۳ بیمار دیالیزی در یکی از بیمارستان های شهرستان کارون

۱۲۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا