مجله تفر یحی آموزشی

مرد 33 ساله ای که از رابطه دختران و زنان فیلم میگرفت و از آنها اخاذی میکرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مرد 33 ساله ای که متهم است با اغفال زنان و دختران جوان و به قصد اخاذی از آنان در مشهد فیلمبرداری می کرد با تلاش گسترده و اطلاعاتی ماموران مجله اینترنتی کافه 7 : مرد 33 ساله ای که متهم است با اغفال زنان و دختران جوان و به قصد اخاذی از آنان در مشهد فیلمبرداری می کرد با تلاش گسترده و اطلاعاتی ماموران Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرد 33 ساله ای که از رابطه دختران و زنان فیلم میگرفت و از آنها اخاذی میکرد

مرد 33 ساله ای که از رابطه دختران و زنان فیلم میگرفت و از آنها اخاذی میکرد

مجله اینترنتی کافه 7 : مرد 33 ساله ای که متهم است با اغفال زنان و دختران جوان و به قصد اخاذی از آنان در مشهد فیلمبرداری می کرد با تلاش گسترده و اطلاعاتی ماموران کلانتری طبرسی جنوبی مشهد دستگیر شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
در پی اعلام شکایت چند خانواده از مردی که با تهدید به انتشار فیلم قصد اخاذی از طعمه های خود را داشت، این پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و مورد بررسی قرار گرفت. قضات دادگاه کیفری پس از بررسی محتویات پرونده و شنیدن اظهارات شاکیان، درحالی دستور دستگیری متهم جوان را صادر کرد ندکه تحقیقات ماموران انتظامی نشان می داد: این متهم در مکان نامعلومی به سر می برد .بنابراین با توجه به اهمیت ماجرا، سرهنگ محمد بوستانی (رئیس پلیس مشهد) با صدور دستورات ویژه ای، از ماموران کلانتری طبرسی جنوبی خواست تا با توسل به شگردهای اطلاعاتی و فنی، برای دستگیری متهم مذکور اقدام کنند. گزارش خراسان حاکی است: همزمان با دستور فرمانده مشهد، گروهی از ماموران ورزیده به سرپرستی سرهنگ حاجی زاده (رئیس کلانتری) رصدهای اطلاعاتی خود را آغاز کردند. ماموران انتظامی در بررسی های مقدماتی خود به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد متهم مذکور از طریق تماس های تلفنی، زنان ودختران جوان را اغفال می کند و با کشاندن آن ها به یک منزل مسکونی دست به اقدامات مجرمانه می زند. بنابراین آن ها با همکاری شاکیان وطی یک قرار صوری موفق شدند این مرد 33 ساله را دستگیر کنند. تحقیقات پلیس درحالی این مرد را در برابر اتهام اخاذی های میلیونی قرار داده است که تاکنون 10 تن از طعمه های وی با مراجعه به کلانتری طبرسی جنوبی از این فرد شکایت کرده اند.

«سرهنگ بوستانی» تصریح کرد : تحقیقات ماموران انتظامی برای کشف زوایای پنهان این پرونده درحالی ادامه دارد که احتمال می رود شاکیان این فرد افزایش یابند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا