اخبار حوادث

مردی که پس از تجاوز به زنان آنها را با شال قرمز خفه میکرد

مجله اینترنتی کافه 7 : یک مرد مظنون به قتل‎های زنجیره‎ای زنان که بیش از یک دهه تحت تعقیب بود، بازداشت شده است.

گوآ چنگ یونگ، مظنون به قتل بیش از ۱۰ زن است و پلیس او را در فروشگاهش بازداشت کرده است. وی این فروشگاه را با همسرش اداره می‌کرد.
وزارت امنیت عمومی چین اعلام کرد که او به سلسله قتل‎هایی بین سال‌های ۱۹۸۸ تا ۲۰۰۲ اقرار کرده است.
این مرد ۵۲ ساله معروف به «جک قاتل چینی» و دارای دو فرزند است. جک قاتل نام مستعار فردی است که در قرن نوزدهم در لندن به طرز فجیعی زنان را به قتل می‎رساند.

1e98bea9fde14784b9ceb2f76db80f33
به گفته پلیس، آقای گائو زنان جوان که لباس قرمز به تن داشتند را هدف قرار می‎داد. او آنها را تا خانه دنبال می‎کرد، بعد به آنها تجاوز می‎کرد و سپس باشال قرمزآنها را خفه می کرد و بعد بدنشان را قطعه قطعه می‎کرد.
بر اساس گزارش رسانه‎های داخلی، جوان‌ترین قربانی او ۸ ساله بوده است.
پلیس در سال ۲۰۰۴ اعلام کرده بود فرد مظنون دارای «انحرافات جنسی است و از زنان متنفر» است.
پلیس سپس در همان سال برای هر نوع اطلاعاتی که به دستگیری او کمک کند ۳۰ هزار دلار پاداش مقرر کرد.
تا زمانی که مرکز تحقیقات جنایی چین در سال جاری پرونده او را بازگشایی کرد، هیچ سرنخی پیدا نشده بود. این نهاد تحقیقاتی با استفاده از فن‎آوری‌های جدید آزمایش‎های دی‌ان‌ای را مجددا تکرار کرد.
سرنخ‎ها هنگامی به سوی آقای گائو کشیده شد که عموی او در رابطه با یک جرم کوچک بازداشت شد و آزمایش دی‌ان‌ای نشان داد که قاتل یکی از اقوام اوست.
بنا به گزارش‎ها آقای گائو اولین بار در سال ۱۹۸۸ هنگامی که پسر اولش به دنیا آمد، مرتکب قتل شد.اولین قربانی او زنی ۲۳ ساله در شهر بی‎یین بود که پس  از خفه شدن با شال قرمز رنگ با ۲۶ ضربه چاقو روی بدنش مشاهده شد.
زنان ساکن بی‎یین تا مدت‎ها از ترس تنها در خیابان‎ها راه نمی‎رفتند.هنوز هیچ توضیحی در مورد آنکه چرا قتل‎ها در سال ۲۰۰۲ متوقف شد، ارائه نشده است.
هر دو پسر آقای گائو تحصیلات دانشگاهی دارند و شاغل هستند

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply