مجله تفر یحی آموزشی

مردی که مچ همسر و دوست صمیمی خود را در اتاق خواب گرفت و در را بر روی آنها بست Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مرد وقتی به خانه رسید، مردی را با همسرش در وضعیت بد در اتاق دید. او در را به روی آن دو بست تا پلیس را خبر کند غافل دوستان مرد کثیف جان او مجله اینترنتی کافه 7 : مرد وقتی به خانه رسید، مردی را با همسرش در وضعیت بد در اتاق دید. او در را به روی آن دو بست تا پلیس را خبر کند غافل دوستان مرد کثیف جان او Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مردی که مچ همسر و دوست صمیمی خود را در اتاق خواب گرفت و در را بر روی آنها بست

مردی که مچ همسر و دوست صمیمی خود را در اتاق خواب گرفت و در را بر روی آنها بست

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد وقتی به خانه رسید، مردی را با همسرش در وضعیت بد در اتاق دید. او در را به روی آن دو بست تا پلیس را خبر کند غافل دوستان مرد کثیف جان او را خواهند گرفت.

48216d8af1014c3da966cb1e3e6dbdbd

به گزارش رکنا، در جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح امروز شنبه ۲۳ مرداد ماه در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمد باقر قربان زاده و با حضور دو قاضی مستشار تشکیل شد و ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند. وی گفت: با توجه به مدرک های موجود در پرونده نورالله ۲۵ساله متهم است وقتی نیمه شب بیستم مرداد ماه سال ۹۱ به خانه مرد ۳۷ ساله ای به نام طالب در بخش رودبار قصران رفته تا دوست صمیمی اش به نام برهان را که در خانه این مرد گرفتار شده بود نجات دهد، مرد صاحب خانه را با ضربه چاقو به پهلویش کشت. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده و همچنین نظر رییس قوه قضاییه از طرف فرزندان خردسال قربانی برای نورالله اشد مجازات خواست.
سپس نورالله در جایگاه ویژه ایستاد و منکر قتل عمدی شد، وی گفت: در خانه خواب بودم که پیامکی از برهان به دستم رسید که در آن نوشته شده بود در خانه طالب گروگان گرفته شده است. من نگران او شدم با دوست دیگرم به نام آصف تماس گرفتم .ما مقابل خانه طالب رفتم. تعداد زیادی از همسایه ها انجا جمع شده بودند. من و آصف با طالب درگیر شدیم اما من اصلا چاقویی همراه نداشتم. باور کنید قبلا تحت فشار روانی به قتل اعتراف کرده بودم. در آن درگیری شاید آصف یا یکی از همسایه ها طالب را با چاقو زده باشد.
وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت: باور کنید من از رابطه پنهانی پنهانی برهان و همسر طالب بی اطلاع بودم و در اداره اگاهی متوجه این ماجرا شدم. اگر می دانستم وقتی طالب به خانه اش برگشته برهان و همسرش را در اتاق خواب باهم دیده  و در اتاق را روی آنان  قفل کرده است تا از پلیس کمک بگیرد هرگز برای کمک به برهان به آنجا نمی رفتم.
بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

۵۱۹ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا