مجله تفر یحی آموزشی

مردی که در ساختمان نیمه کاره بارها به من تجاوز کرد / کشف راز قتل پسر با دست و پاهای بسته Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مظنون اصلی پرونده کشف جسد در هتل اوین تهران در کمتر از 24 ساعت از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شد. عقربه ها ساعت 9 صبح یکشنبه 31 م مجله اینترنتی کافه 7 : مظنون اصلی پرونده کشف جسد در هتل اوین تهران در کمتر از 24 ساعت از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شد. عقربه ها ساعت 9 صبح یکشنبه 31 م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مردی که در ساختمان نیمه کاره بارها به من تجاوز کرد / کشف راز قتل پسر با دست و پاهای بسته

مردی که در ساختمان نیمه کاره بارها به من تجاوز کرد / کشف راز قتل پسر با دست و پاهای بسته

مجله اینترنتی کافه 7 : مظنون اصلی پرونده کشف جسد در هتل اوین تهران در کمتر از 24 ساعت از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.
متهم با هم در ساختمان نیمه کاره می خوابیدیم/ مرد کثیف من و دوستم را بارها اذیت و آزار کرده بود+ عکس
عقربه ها ساعت 9 صبح یکشنبه 31 مرداد ماه سال جاری را نشان می دادکه رهگذری در جلوی هتل اوین تهران با جسد پسر جوانی که دست و پاهایش بسته شده بود روبرو شد.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران کلانتری 134 شهرک غرب در محل حاضر شوند و پس از تحقیقات ابتدایی بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی ازماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای افشاگری راز این جسد رها شده در خیابان وارد عمل شوند.
تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که قربانی جوان 20 ساله افغان است که دست و پاهایش به سختی به هم گره خورده بود و آثار کبودی روی گردن از خفه کردن این قربانی خبر می داد.
کارآگاهان در این مرحله پی بردند که جوان افغان یکی از کارگرهای مسجدی در محل حادثه است و درتحقیقات میدانی به پسر نوجوانی رسیدند که سرنخ عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد.
این پسر نوجوانی به ماموران گفت: قربانی جنایت حفیظ نام دارد و از او شنیده بودم که بارها از سوی یک مرد افغان مورد آزار و اذیت قرار گرفته و احتمال می دهم قتل از سوی همان مرد آزارگر که مرا نیز هدف اقدام شیطانی اش قرار داده، صورت گرفته باشد چون با هم اختلاف حساب داشتند.
همین کافی بود تا مظنون اصلی پرونده که مسعود نام دارد عصر یکشنبه 31 مرداد ماه در ساختمان نیمه کاره ای که در حال استراحت بود دستگیر کنند.

مسعود به ماموران گفت: کارگر ساختمان نیمه کاره هستم و با مقتول و چند کارگر دیگر در مسجدی در منطقه آتی ساز مشغول به کار هستیم و گاهی اوقات نیز در همانجا می خوابیم و بعضی وقتها نیز به کانکسی که در نزدیکی هتل اوین است برای استراحت به آنجا می رویم.
وی افزود: صبح حادثه همگی برای کار به مسجد رفته بودیم اما خبری از حفیظ نبود تا اینکه صاحب کارمان به سراغش رفت و هرچه جلوی کانکس صدایش کردیم جواب نداد و وقتی وارد کانکس شدیم با جسد حفیظ روبرو شدیم.
این مرد به بازپرس ایلخانی گفت: من حفیظ را به قتل نرساندم و پسر نوجوان به خاطر اینکه با من دشمنی دارد این ادعا را کرده است و هیچ رابطه شیطانی با آنها نداشته ام.
مسعود ادامه داد: چند روز قبل از کشته شدن حفیظ از او پول قرض گرفته بودم و چون صاحبکارم حقوقم را دیر داده بود با مقتول درگیر شدم تا اینکه شب قبل از حادثه به دیدن حفیظ رفته و بدهی اش را پرداخت کردم و نمی دانم در نبود من چه اتفاقی افتاده است.
بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی با توجه به ادعاهای عجیب این مرد افغان دستور بازداشت وی را صادر کرد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

جام جم

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا