مجله تفر یحی آموزشی

مردی که با زن شوهردار در ارتباط بود اما همسرش را به خاطر خیانت کشت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مردی وقتی با زن شوهرداری رابطه پنهانی برقرار کرد و رازش لو رفت تصورنمی کرد همسرش را بخاطر خیانت خواهد کشت.  این جنایت مرداد امسال و با کش مجله اینترنتی کافه 7 : مردی وقتی با زن شوهرداری رابطه پنهانی برقرار کرد و رازش لو رفت تصورنمی کرد همسرش را بخاطر خیانت خواهد کشت.  این جنایت مرداد امسال و با کش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مردی که با زن شوهردار در ارتباط بود اما همسرش را به خاطر خیانت کشت

مردی که با زن شوهردار در ارتباط بود اما همسرش را به خاطر خیانت کشت

مجله اینترنتی کافه 7 : مردی وقتی با زن شوهرداری رابطه پنهانی برقرار کرد و رازش لو رفت تصورنمی کرد همسرش را بخاطر خیانت خواهد کشت.

 این جنایت مرداد امسال و با کشف جسدی در ارتفاعات بین روستاهای بساروج و سیاهسر فاش شد و پلیس پی برد زنی 30 ساله به نام نرگس از سوی شوهر 2 زنه اش به قتل رسیده است.
186448

میلاد در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: همسرم متوجه ازدواج دومم شده بود. بر سر این موضوع با هم اختلاف داشتیم، البته من به او مشکوک شده بودم. دو هفته قبل او را به جاده نیشابور برده و در خودروی نیسان خفه کردم. بعد جسد را در شیار کوه انداختم و با تهیه خاک دفن کردم.

وی افزود: ماموران من را همراه زنی شوهر دار به اتهام ارتباط پنهانی دستگیر کردند. شوهر این زن متوجه ارتباط ما شد و شکایت کرد. دو ماه در زندان بودم تا این‌که با قرار وثیقه آزاد شدم. من برای همسرم یک سمند خریده بودم تا با آن بچه‌ها را به مدرسه ببرد. ‌ او با تعطیلی مدارس با این خودرو مسافرکشی می‌کرد و بعضی شب‌ها دیر به خانه می‌آمد تا اینکه متوجه شدم او بامردی که ماشین لوکسی دارد در ارتباط است و به من خیانت کرده است بخاطر همین او را سوار نیسان کردم و با انتقال به بیرون از نیشابور او را کشتم.

بنابه این گزارش:پس از شناسایی مرد پولدار که کاشین لوکس دارد و اقرارهای وی به آشنایی با نرگس بازپرس برای میلاد به اتهام قتل همسرش کیفرخواست صادر کرد و وی بزودی در دادگاه کیفری استان خراسان رضوی محاکمه خواهد شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا