مجله تفر یحی آموزشی

مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را 18 سال ربوده بود و او را حامله کرده بود Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مرد شیطان صفت که 18 سال قبل دختری 11 ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد. به نقل ا مجله اینترنتی کافه 7 : مرد شیطان صفت که 18 سال قبل دختری 11 ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد. به نقل ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را 18 سال ربوده بود و او را حامله کرده بود

مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را 18 سال ربوده بود و او را حامله کرده بود

مجله اینترنتی کافه 7 : مرد شیطان صفت که 18 سال قبل دختری 11 ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد.

هتک حرمت1 عاقبت مردی که دختر 11 ساله را در را ه مدرسه ربود

به نقل از پلیس کالیفرنیا، متهم که «فیلیپ گاریدو» نام دارد دخترک را هنگام بازگشت از مدرسه ربوده و 18 سال او را در اسارتگاه شیطانی‌اش نگه داشته و در این سال‌ها همواره او را هدف آزار و شکنجه قرار داده است. این دختر اکنون زنی بالغ شده و از متهم 2 فرزند نامشروع نیز دارد.

قاضی پرونده نیزگفته با توجه به ارتباط متهم با قربانی و داشتن دو فرزند، شرایط پرونده کمی متفاوت خواهد بود. با این حال رسیدگی به این پرونده در دستور کار دادگاه قرار دارد.

ایران

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا