مجله تفر یحی آموزشی

مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را ۱۸ سال ربوده بود و او را حامله کرده بود Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مرد شیطان صفت که 18 سال قبل دختری 11 ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد. به نقل ا مجله اینترنتی کافه 7 : مرد شیطان صفت که 18 سال قبل دختری 11 ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد. به نقل ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را ۱۸ سال ربوده بود و او را حامله کرده بود

مردی شیطان صفت که دختری یازده ساله را ۱۸ سال ربوده بود و او را حامله کرده بود

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد شیطان صفت که ۱۸ سال قبل دختری ۱۱ ساله را ربوده و در تمام این سال‌ها او را در اسارت نگه داشته بود سرانجام دستگیر و محاکمه شد.

هتک حرمت1 عاقبت مردی که دختر 11 ساله را در را ه مدرسه ربود

به نقل از پلیس کالیفرنیا، متهم که «فیلیپ گاریدو» نام دارد دخترک را هنگام بازگشت از مدرسه ربوده و ۱۸ سال او را در اسارتگاه شیطانی‌اش نگه داشته و در این سال‌ها همواره او را هدف آزار و شکنجه قرار داده است. این دختر اکنون زنی بالغ شده و از متهم ۲ فرزند نامشروع نیز دارد.

قاضی پرونده نیزگفته با توجه به ارتباط متهم با قربانی و داشتن دو فرزند، شرایط پرونده کمی متفاوت خواهد بود. با این حال رسیدگی به این پرونده در دستور کار دادگاه قرار دارد.

ایران

۱۵۶ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا