مجله تفر یحی آموزشی

لحظه ای که نوجوان داعشی با کمبربند انتحاری میخواست خودش را منفجر کنید / اعترافات این نوجوان Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یک عامل انتحاری 12 ساله عضو گروه تروریستی داعش پیش از انجام عملیات در کرکوک عراق دستگیر شد. به گزارش دیلی میل، یک نوجوان 12 یا 13 ساله عض مجله اینترنتی کافه 7 : یک عامل انتحاری 12 ساله عضو گروه تروریستی داعش پیش از انجام عملیات در کرکوک عراق دستگیر شد. به گزارش دیلی میل، یک نوجوان 12 یا 13 ساله عض Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » لحظه ای که نوجوان داعشی با کمبربند انتحاری میخواست خودش را منفجر کنید / اعترافات این نوجوان

لحظه ای که نوجوان داعشی با کمبربند انتحاری میخواست خودش را منفجر کنید / اعترافات این نوجوان

مجله اینترنتی کافه 7 : یک عامل انتحاری 12 ساله عضو گروه تروریستی داعش پیش از انجام عملیات در کرکوک عراق دستگیر شد.

به گزارش دیلی میل، یک نوجوان 12 یا 13 ساله عضو گروه تروریستی داعش که با بستن کمربند انفجاری سعی داشت عملیات انتحاری انجام دهد، به دست پلیس دستگیر شد. این نوجوان که پیراهن ورزشی بارسلونا به تن داشت، دیروز پیش از انجام عملیات انتحاری در شهر کرکوک در شمال عراق دستگیر شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
24 ساعت پیش از این نیز یک کودک دیگر با بستن کمربند انفجاری به یک مراسم عروسی در ترکیه حمله کرد. در این حمله انتحاری 51 نفر کشته و بیش از 100 نفر زخمی شدند. روز یکشنبه نیز دو عامل انتحاری دیگر در کرکوک خود را منفجر کردند که در یکی از این حملات 3 نفر کشته شدند.
گفته می شود این نوجوان 12 ساله قرار بود خود را مقابل یکی از مساجد شیعیان در کرکوک منفجر کند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
اوایل سال جاری میلادی خبری درخصوص تولید نرم افزار آموزش زبان عربی برای کودکان به دست داعش منتشر شد که در آن از تصاویر کارتونی تانک، سلاح و تجهیزات نظامی نیز استفاده شده بود. این تازه ترین تلاش داعش برای القای اندیشه های انحرافی خود به کودکان است. داعش از این کودکان برای انجام عملیات انتحاری استفاده می کند. به تازگی ویدئوهایی از سوی داعش منتشر شده است که تمرینات نظامی سخت برای کودکان و همچنین سپردن مجازات های اعدام وحشیانه به دست آنها را نشان می دهد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

کودک انتحاری اعتراف کرد که گروه تروریستی داعش 50 کودک را برای انجام حملات انتحاری آموزش داده است.

یک منبع امنیتی در استان کرکوک عراق گفت: کودک انتحاری که اخیرا در شهرک “تسعین” نزدیک اداره آموزش و پروش کرکوک دستگیر شده، در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرده است که گروه تروریستی داعش در اردوگاه‌های خود در جنوب غربی کرکوک و موصل، حدود 50 کودک را آموزش داده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
این منبع به شبکه سومریه نیوز تأکید کرد که این کودکان 8 تا 15 ساله هستند، و داعش آنان را برای انجام عملیات انتحاری علیه مواضع امنیتی، مساجد و حسینیه‌ها آموزش داده است.
به گفتۀ این منبع، اطلاعات مهمی از این کودک درخصوص کودکان داعشی به دست آمده است، و نهادهای امنیتی اطلاعات بسیاری را درخصوص تروریست‌هایی که با داعش همکاری دارند، در اختیار دارند. پلیس کرکوک یکشنبه گذشته یک کودک انتحاری را قبل از منفجر کردن کمربند انفجاری خود دستگیر کرد. این کودک می‌خواست خودش را در منطقه‌ای که چند حسینیه و مسجد در آنجا قرار دارد منفجر کند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا