مجله تفر یحی آموزشی

قتل هولناک 2 زن پس از فریب در فضای مجازی+تصاویر Reviewed by Momizat on .   زن و شوهر روانی به بهانه‌های مختلف با استفاده از فضای مجازی مقتولین‌خود را به خانه‌شان راهنمایی می‌کردند. به گزارش کافه سون ،آقای ویل‌فراید دابلیو 46 سال   زن و شوهر روانی به بهانه‌های مختلف با استفاده از فضای مجازی مقتولین‌خود را به خانه‌شان راهنمایی می‌کردند. به گزارش کافه سون ،آقای ویل‌فراید دابلیو 46 سال Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » قتل هولناک 2 زن پس از فریب در فضای مجازی+تصاویر

قتل هولناک 2 زن پس از فریب در فضای مجازی+تصاویر

 

زن و شوهر روانی به بهانه‌های مختلف با استفاده از فضای مجازی مقتولین‌خود را به خانه‌شان راهنمایی می‌کردند.

به گزارش کافه سون ،آقای ویل‌فراید دابلیو 46 ساله به همراه همسرش انجلیکا بی اهل آلمان حداقل دو نفر را به قتل رساندند. مقتول اول آن‌ها خانم 33 ساله‌ای بود که در فضای مجازی با این خانواده آشنا شده بود و آن‌ها وی را به منزلشان دعوت کردند و پس از ضرب و شتم وی، او را به قتل رساندند.

قتل هولناک 2 زن پس از فریب در فضای مجازی+تصاویر

به گزارش اسکای نیوز، این خانم 33 ساله پس از به قتل رسیدن، تکه تکه شده و 2 سال در فریزر نگهداری شده بود که قاتلین هر از گاهی قسمتی از بدنش را داخل شومینه سوزاندند.

زن و شوهر روانی 3 خانم را به قتل رساندند/ سر یکی از خانم‌ها 2 سال در فریزر خانه مانده بود

اما ماجرا هنگامی فاش شد که این خانواده فرد دیگری را به قصد کشت زدند ولی آن خانم از مهلکه فرار کرد و خود را به بیمارستان رساند.

پلیس پس از شنیدن شرح ماوقع، این زن وشوهر روانی را بازداشت کرد. طبق گزارش پلیس و اعتراف یکی از قاتلان، آن‌ها خانم دیگری را هم به قتل رساندند که هنوز جسد وی را پیدا نکرده‌اند.

قتل هولناک 2 زن پس از فریب در فضای مجازی/کشف اجساد تکه تکه شده در فریزر+تصاویر

پلیس در حال بازجویی قاتلین است و جست‌و جو برای پیدا کردن جسد دوم همچنان ادامه دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا