اخبار حوادث

فرود اضطراری : مرگ کودک 16 ماهه در آسمان

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : پرواز ساعت 7:45 امروز کیش‌ – رشت متعلق به شرکت هواپیمایی کیش‌ایر امروز به دلیل وخامت حال یکی از مسافران مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شد.

فرود اضطراری : مرگ کودک 16 ماهه در آسمان

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش در این باره به خبرنگار فارس گفت: این پرواز ساعت 7:45 فرودگاه کیش را به مقصد فرودگاه سردار جنگل رشت ترک کرد؛ 50 دقیقه پس از پرواز بود که والدین دختر یک و نیم ساله به مهمانداران اعلام کردند که حال کودک آنها مساعد نیست و نیازمند رسیدگی پزشکی است.

اسدی ادامه داد: بلافاصله پس از اطلاع والدین این کودک به مهمانداران 10 دقیقه بعد خلبان پرواز طی هماهنگی با برج مراقبت فرودگاه مهرآباد در این فرودگاه فرود اضطراری داشت، تا این بیمار از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شود.

317176

مدیر روابط عمومی کیش‌ایر با بیان اینکه این کودک قبل از انجام پرواز در بیمارستان کیش بستری بوده است، افزود: بیمار ظاهراً توسط والدین از بیمارستان کیش ترخیص می‌شود، اما به دلیل شرایط نامساعد جسمی دوباره در پرواز دچار مشکل می‌شود.

فرود اضطراری : مرگ کودک 16 ماهه در آسمان

اسدی اظهار داشت:‌ تیم مهماندار پرواز مذکور تلاش کردند، طی همان 10 دقیقه تا رسیدن به فرودگاه مهرآباد امدادهای اولیه پزشکی را برای این کودک به کار ببرند و نیروهای اورژانس بلافاصله پس از نشستن پرواز بر زمین، حاضر شدند و کودک را به بیمارستان منتقل کردند.

وی گفت: پدر و مادر کودک معتقدند، کود بیمار حتی تا رسیدن به بیمارستان در تهران علائم حیاتی داشته است.

مدیر روابط عمومی کیش‌ایر با بیان اینکه نشست و برخاست یک هواپیما هزینه‌ بسیاری برای ایرلاین در بردارد، افزود: طبق قواعد و قوانین بین‌المللی و براساس رفتار انسان‌دوستانه کادر این پرواز تلاش کردند کودک مسافر و بیمار را به سرعت به دست عوامل اورژانس بسپارند، اما متأسفانه کودک طی آخرین اخبار واصله فوت کرده است.

اسدی اضافه کرد: مسافران این پرواز حدود 2 ساعت در هواپیما منتظر ماندند و پس از آن بود که پرواز حدود ساعت ۱۰:۲۵ از مهرآباد به سمت رشت حرکت کرد.

فرود اضطراری : مرگ کودک 16 ماهه در آسمان

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply