مجله تفر یحی آموزشی

فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان خرم آباد Reviewed by Momizat on . همزمان با فرارعجیب دو محکوم اعدامی از زندان خرم آباد، تجسس‌های گسترده پلیسی برای شناسایی ودستگیری تبهکاران فراری آغازشد. فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان همزمان با فرارعجیب دو محکوم اعدامی از زندان خرم آباد، تجسس‌های گسترده پلیسی برای شناسایی ودستگیری تبهکاران فراری آغازشد. فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان خرم آباد

فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان خرم آباد

همزمان با فرارعجیب دو محکوم اعدامی از زندان خرم آباد، تجسس‌های گسترده پلیسی برای شناسایی ودستگیری تبهکاران فراری آغازشد.

فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان خرم آباد

به گزارش رسانه‌های محلی لرستان، این دو نفر که به اتهام حمل مواد مخدر با حکم اعدام روبه‌رو بودند در یک اقدام برنامه‌ریزی شده در مسیر دادگاه موفق به فرار شدند.این دو اعدامی پس ازارسال نامه ای جعلی وبه بهانه حضور در یکی از شعب دادگاه استان از زندان خارج شده بودند که در میانه راه با یک تصادف ساختگی و شلوغ کاری به کمک همدستانشان و پاشیدن اسپری شیمیایی به صورت مأموران زندان موفق به فرارشدند.

635063965992372851
پس از فرار مشکوک این دو زندانی خبرهای متفاوتی از بازداشت عده‌ای از مأموران و پرسنل زندان مطرح شد اما هیچ خبر رسمی در این باره منتشر نشد.با گذشت چند روز از حادثه، یک رسانه محلی در این باره اطلاع‌رسانی وسیعی انجام داد و مشخص شد دستور تحقیق برای دستگیری این زندانیان اعدامی صادر شده است.این خبرگزاری محلی همچنین با گلایه از مسئولان قضایی و انتظامی نوشت: «فرار 2 زندانی در حالی صورت گرفته که با گذشت چندین روز از این فرار، تاکنون از سوی مسئولان مربوطه اطلاع‌رسانی مطلوبی صورت نگرفته است و این موضوع را نیز از رسانه‌ها به نوعی پنهان کرده‌اند. این در حالی است که مسئولان امر می‌توانستند در همان لحظات اول با انتشار تصاویر 2 زندانی اعدامی در سطح وسیع از رسانه‌ها به دستگیر شدن آنها کمک کنند.»گفته شده نحوه فرار این زندانی‌ها شبیه به یکی از سریال‌های تلویزیونی به نام «هوش سیاه» بوده که مدتی قبل پخش شد.

فرار دو زندانی محکوم به اعدام از زندان خرم آباد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا