مجله تفر یحی آموزشی

عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر ۱۶ ساله Reviewed by Momizat on . مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان از مرگ پسر16 ساله‌ هنگام گرفتن عکس سلفی با پست برق خبر داد. عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان از مرگ پسر16 ساله‌ هنگام گرفتن عکس سلفی با پست برق خبر داد. عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر ۱۶ ساله

عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر ۱۶ ساله

محبوب کن - فیس نما

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان از مرگ پسر۱۶ ساله‌ هنگام گرفتن عکس سلفی با پست برق خبر داد.

عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر ۱۶ ساله
آمنه اخلاقی، در گفت‌وگو با خبرنگار در این‌باره گفت: در ساعت ۵:۳۰ صبح امروز جمعه یک مورد حادثه برق گرفتگی در خیابان ۱۵۱ گلسار به اورژانس اطلاع داده و پس از حضور عوامل اورژانس در محل مشاهده شد که پسر۱۶ ساله‌ای بر اثر بی احتیاطی و باز کردن پست کوچک برق نصب شده سر خیابان دچار برق گرفتگی و شوک الکتریکی شده است.
13930515000367_PhotoL
وی افزود: همکاران فوریت‌های پزشکی گلسار سریعا با بررسی وضعیت مصدوم اقدامات احیای قلبی – ریوی، ماساژ و شوک را آغاز کردند اما متاسفانه مصدوم علی‌رغم تلاش‌های فوریت‌های پزشکی، جان خود را از دست داد.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان درباره دلیل مرگ این نوجوان نیز گفت: طبق اظهارات برادر کوچک و یکی از دوستان این نوجوان، آنان تصمیم داشتند تا با این پست برق، عکس سلفی بگیرند که متوفی با باز کردن در این پست، دچار برق گرفتگی شد.

عکس سلفی باز هم قربانی داد : این بار پسر ۱۶ ساله

۱۵۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا