مجله تفر یحی آموزشی

عکسهای دلخراش از برخورد یک ماشین سواری با تیر چراغ برق در اذربایجان شرقی+جزییات Reviewed by Momizat on .   عکسهای دلخراش از برخورد یک ماشین سواری با تیر چراغ برق در اذربایجان شرقی+جزییات مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت:   عکسهای دلخراش از برخورد یک ماشین سواری با تیر چراغ برق در اذربایجان شرقی+جزییات مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » عکسهای دلخراش از برخورد یک ماشین سواری با تیر چراغ برق در اذربایجان شرقی+جزییات

عکسهای دلخراش از برخورد یک ماشین سواری با تیر چراغ برق در اذربایجان شرقی+جزییات

 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بامداد امروز برخورد پیکان وانت با تیر چراغ برق منجر به مصدومیت 6 تن در تبریز شد.
 حبیب حسینقلی زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: بامداد امروز (سه شنبه ) و در ساعت 4:30 ، بدنبال برخورد خودرو پیکان وانت با تیر چراغ برق 6 تن مصدوم شدند.
برخورد پیکان وانت با تیر چراغ برق + تصاویر
وی گفت : این حادثه در اتوبان پاسداران تبریز ، رخ داد و اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان تبریز ، پایگاههای اورژانس 210 و 209 را به محل حادثه اعزام کرد و همچنین بعلت گیر کردن راننده خودرو در داخل کابین، عوامل آتشنشانی نیز بحل اعزام و راننده پیکان وانت را رهاسازی کردند.
حسینقلی زاده در ادامه افزود : با بررسی صحنه حادثه و وضیعت مصدومین توسط تکنسینهای اورژانس 115، از مصدومیت 6 تن خبر دادند که مصدومین با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان  امام رضا تبریز منتقل شدند.
برخورد پیکان وانت با تیر چراغ برق + تصاویر
وی تصریح کرد: ازدحام مردم در صحنه های حادثه، ضمن اینکه از خدمات رسانی تکنسینهای اورژانس جلوگیری میکند، در صورت بروز حوادثی از جمله انفجار خودروهای تصادفی ، تعداد مصدومین را افزایش میدهد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا