مجله تفر یحی آموزشی

عروس کشانی که با یک کشته خاتمه یافت / بی احتیاطی راننده جان یک کودک را گرفت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : واژگونی خودرو حامل کودکان در مراسم عروس کشان در گالیکش یک کشته و 6 مجروح برجای گذاشت. شب گذشته یک دستگاه خودروی پراید در مراسم عروس‌کشان مجله اینترنتی کافه 7 : واژگونی خودرو حامل کودکان در مراسم عروس کشان در گالیکش یک کشته و 6 مجروح برجای گذاشت. شب گذشته یک دستگاه خودروی پراید در مراسم عروس‌کشان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » عروس کشانی که با یک کشته خاتمه یافت / بی احتیاطی راننده جان یک کودک را گرفت

عروس کشانی که با یک کشته خاتمه یافت / بی احتیاطی راننده جان یک کودک را گرفت

مجله اینترنتی کافه 7 : واژگونی خودرو حامل کودکان در مراسم عروس کشان در گالیکش یک کشته و 6 مجروح برجای گذاشت.

شب گذشته یک دستگاه خودروی پراید در مراسم عروس‌کشان در محدوده روستاهای “آق قمیش” و “قرق” از توابع بخش “لوه” شهرستان گالیکش از مسیر اصلی منحرف و واژگون شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
این گزارش حاکی است این خودرو که دارای هفت سرنشین شامل چهار زن، یک مرد و دو کودک پنج و 6 ساله بود، به دلیل بی‌احتیاطی راننده دچار حادثه شدند.
عوامل امدادی پس از دریافت این خبر بلافاصله جهت امداد رسانی در محل حاضر شده و مصدومان این سانحه به بیمارستان منتقل شدند.
گفتنی است در این سانحه دلخراش متاسفانه یکی از کودکان که دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر شده بود، ‌پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
لازم به ذکر است کارشناس پلیس راه با حضور در صحنه در خصوص وقوع حادثه، علت وقوع این سانحه رانندگی را ناتوانی راننده در کنترل خودرو ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه عنوان کرد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا