مجله تفر یحی آموزشی

سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت Reviewed by Momizat on .   سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت تحقیقات پلیس برای دستگیری پرستار قلابی که از بیمارستان های تهران سرقت می کند، آغاز شد. ماجرای مردی که با جعل مد   سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت تحقیقات پلیس برای دستگیری پرستار قلابی که از بیمارستان های تهران سرقت می کند، آغاز شد. ماجرای مردی که با جعل مد Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت

سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت

 

سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت

تحقیقات پلیس برای دستگیری پرستار قلابی که از بیمارستان های تهران سرقت می کند، آغاز شد.

ماجرای مردی که با جعل مدرک پرستاری از بیمارستان های تهران سرقت می کرد

 چندی قبل مدیر یکی از بیمارستان های شمال شهر با حضور در پلیس آگاهی از پرستار مرد بیمارستان شکایت کرد. مدیر بیمارستان در شکایتش به مامور پلیس گفت: یک ماه قبل مرد پرستاری به نام مسعود را برای کار در بیمارستان استخدام کردم.چند روز پس از حضور مرد پرستار در بیمارستان متوجه کم شدن اموال بخش شدم.ابتدا به او شک نداشتیم تا اینکه پس از سرقت چند وسیله گران قیمت پزشکی از بیمارستان، مرد پرستار نیز با رها کردن کارش مفقود شد.حالا احتمال می دهم سرقت از بیمارستان کار او باشد.

با اعلام این شکایت کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری مرد پرستارآغاز کردند. در حالی که تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت مدیر چند بیمارستان از مرد پرستاری به اتهام سرقت شکایت کردند.

در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد سارق تمام بیمارستان ها مسعود است که با جعل مدرک پرستاری به عنوان پرستار در بیمارستان ها مشغول به کار شده و پس از سرقت اموال بیمارستان متواری می شود.

در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری پرستار قلابی ادامه دارد.

سرقت پرستار قلابی از بیمارستان های پایتخت

منبع: جام نیوز

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا