اخبار حوادث

سارقانی که با دزدیدن کیف یک عراقی 140 میلیون تومان به دست آوردن و ظرف مدت 4 روز خرج کردند

مجله اینترنتی کافه 7 : 2 سارق حرفه ای در آبادان کیف زنانه مسافر عراقی را قاپیدند و 140 میلیون تومان را در 4 روز خرج کردند.

به گزارش رکنا، ساعت 12 ظهر شنبه 13 شهریور ماه امسال مردی در تماس با ماموران پلیس آبادان از ماجرای سرقت از یک زن 37 ساله عراقی در خیابان گمرک خبر داد.
خیلی زود تیمی از ماموران پلیس برای تحقیقات ابتدایی در صحنه سرقت حاضر شده و با زن جوانی روبرو شدند که از عراق به ایران آمده وهدف سرقت میلیونی دزدان قرار گرفته است.

9cf37f799a2b4f3489b33b1b2c3fdd29
این زن که با زبان عربی صحبت می کرد به ماموران گفت: برای درمان از عراق به ایران آمدم و قصد داشتم پس از تبدیل کردن پولها به ریال ایران به تهران بروم به همین خاطر داخل یک صرافی در خیابان گمرک شدم و پس از خارج شدن از مغازه صرافی 2 سارق موتور سوار کیف دستی ام که 140 میلیون تومان پول و 2 گوشی موبایل و پاسپورتم داخلش بود به سرقت بردند.
بدین ترتیب سرهنگ محسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان در این مرحله دستور داد تا تیم ویژه ای برای ردیابی این سارقان حرفه ای وارد عمل شوند.
ماموران در گام نخست به بررسی دوربین های مداربسته در محل سرقت پرداخته و خیلی زود موفق شدند تصویر 2 سارق سابقه دار را به دست آورند.
در این مرحله ماموران با اقدامات فنی و پلیسی شماره تلفن دزدان را به دست آوردند و به بهانه گرفتن پاسپورت زن عراقی و پرداخت پول میلیونی به دزدان قرار ملاقاتی را در خیابان ایستگاه 12 قدس طراحی کردند.
دزدان ساعت 9 صبح امروز – سه شنبه 16 شهریورماه – پای در محل قرار ملاقات گذاشتند که ناگهان خود را در محاصره پلیس دیدند و تصمیم به فرار گرفتند.
سارقان حرفه ای با چاقو به سمت ماموران حمله کردند تا بتوانند ازمحاصره پلیس فرار کنند اما وقتی ماموران اقدام به تیراندازی هوایی کردند خود را تسلیم پلیس کردند.
دزدان که راهی جز اعتراف نداشتند ادعا کردند که 140 میلیون تومان در مدت 4 روز خرج کرده اند و هیچ پولی برای آنها نمانده است.
بنا به این گزارش،  بازپرس پرونده پس از تحقیقات تکمیلی 2 سارق را با قرار بازداشت موقت روانه زندان کرد.

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply