مجله تفر یحی آموزشی

زنی که سه بار شوهر کرده و هرسه شوهر به طرز مرموزی کشته شده اند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : زنی که تاکنون 3 بار ازدواج کرده و هر 3 همسرش نیز به شکل مرموزی جان سپرد ه اند به جرم قتل شوهر دومش 10 سال پیش دستگیرشد. دادستان پرونده گف مجله اینترنتی کافه 7 : زنی که تاکنون 3 بار ازدواج کرده و هر 3 همسرش نیز به شکل مرموزی جان سپرد ه اند به جرم قتل شوهر دومش 10 سال پیش دستگیرشد. دادستان پرونده گف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » زنی که سه بار شوهر کرده و هرسه شوهر به طرز مرموزی کشته شده اند

زنی که سه بار شوهر کرده و هرسه شوهر به طرز مرموزی کشته شده اند

مجله اینترنتی کافه 7 : زنی که تاکنون 3 بار ازدواج کرده و هر 3 همسرش نیز به شکل مرموزی جان سپرد ه اند به جرم قتل شوهر دومش 10 سال پیش دستگیرشد.

دادستان پرونده گفته: قتل شوهر دوم این زن به طور کامل روشن شده و مدارک ومستندات پلیس نیز این موضوع را تأیید می کند. اما تحقیقات گسترد ه ای در رابطه با مرگ دو همسر دیگر این زن آغاز شده است.

5c12e1d7a43240cabeb9ca4c94e4c779

وی افزود: به نظر می رسد هر مردی که به این زن نزدیک می شود زندگی اش بشدت در خطراست. زیرا ما اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد «مته »پس از مرگ هر همسرش صحنه را طوری بازسازی کرده که انگار یک تصادف رخ داده است. درحال حاضرنیزتحقیقات وبازجویی ازاین زن جنایتکاربرای افشای رازسایرجنایت های احتمالی اش ادامه دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا