مجله تفر یحی آموزشی

راهزنانی که با قمه جلوی خودروها را میگرفتند و آنها را لخت میکردند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7: این 2 مرد قمه به دست با قدرت نمایی و تهدید طعمه هایشان را در اطراف تهران هدف زورگیری های خشن قرار می دادند. چندی پیش، مرد میانسالی با مراج مجله اینترنتی کافه 7: این 2 مرد قمه به دست با قدرت نمایی و تهدید طعمه هایشان را در اطراف تهران هدف زورگیری های خشن قرار می دادند. چندی پیش، مرد میانسالی با مراج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » راهزنانی که با قمه جلوی خودروها را میگرفتند و آنها را لخت میکردند

راهزنانی که با قمه جلوی خودروها را میگرفتند و آنها را لخت میکردند

مجله اینترنتی کافه 7: این 2 مرد قمه به دست با قدرت نمایی و تهدید طعمه هایشان را در اطراف تهران هدف زورگیری های خشن قرار می دادند.

چندی پیش، مرد میانسالی با مراجعه به پلیس آگاهی اسلامشهر اعلام کرد همراه خانواده‌اش از اتوبان تهران- قم می‌گذشتند که دو سرنشین یک موتورسیکلت با تهدید قمه خودرو، لوازم شخصی و پول نقد‌شان را به سرقت برده‌اند.

کارآگاهان پلیس آگاهی نیز با شگردهای پلیسی موفق شدند این سارقان زورگیر را در تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند. از مخفیگاه‌ آنها نیز تعداد زیادی گوشی، تبلت، کارت‌های بانکی و لوازم خودروی سرقتی کشف شد.
متهمان در بازجویی‌های پلیسی به چندین فقره زورگیری از شهروندان و مسافران در تهران و شهرستان‌های اطراف آن اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر خاطرنشان کرد: با درخواست بازپرس پرونده، چهره سارقان زورگیر برای شناسایی سایر مالباختگان بدون پوشش منتشر می‌شود تا سایر مالباختگان احتمالی به پلیس مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا