مجله تفر یحی آموزشی

دو سارق نگون بخت هنگام دزدی از مک دونالد با اتفاق غیر منتظره ای مواجه شدند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دو سارق جوان که برای سرقت به یکی از شعب رستوران‌های مک دونالد در فرانسه رفته بودند، با اتفاق غیرمنتظره‌ای مواجه شدند که نتیجه اش دستگیری مجله اینترنتی کافه 7 : دو سارق جوان که برای سرقت به یکی از شعب رستوران‌های مک دونالد در فرانسه رفته بودند، با اتفاق غیرمنتظره‌ای مواجه شدند که نتیجه اش دستگیری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » دو سارق نگون بخت هنگام دزدی از مک دونالد با اتفاق غیر منتظره ای مواجه شدند

دو سارق نگون بخت هنگام دزدی از مک دونالد با اتفاق غیر منتظره ای مواجه شدند

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : دو سارق جوان که برای سرقت به یکی از شعب رستوران‌های مک دونالد در فرانسه رفته بودند، با اتفاق غیرمنتظره‌ای مواجه شدند که نتیجه اش دستگیری توسط یک “تیم ویژه ضدتروریسم” بود.

شبکه سی.ان.ان به نقل از دادستان شهر بزانسون در شرق فرانسه نوشت که این دو سارق به محض ورود به رستوران اقدام به شلیک هوایی به سمت سقف رستوران کردند و از همه خواستند که روی زمین دراز بکشند.
آنها که هر دو متولد ۱۹۹۱ میلادی هستند، پس از سرقت دو هزار یورو (معادل ۲۲۶۹ دلار) از صندوق رستوران، پا به فرار گذاشتند؛ غافل از این که کماندوهای ویژه پلیس فرانسه در آنجا حضور دارند.

671cef9e9f6b4110bbe9f202ad0406b2

این دو سارق نگون بخت البته وقتی که آخر هفته پیش برای دزدی به این رستوران رفته بودند، قبلا سر و گوشی آب نداده بودند و نمی‌دانستند ۱۱ نفر از اعضای یک واحد ویژه ضد تروریسم در آنجا مشغول غذا خوردن هستند.
آنها هرچند لباس شخصی پوشیده بودند، اما همگی مسلح بودند و به محض این که دزدها از رستوران خارج شدند و خطری مشتریان را تهدید نمی‌کرد، به دنبال آنها رفتند و یکی از آنها را وقتی از ترس از روی پله‌ها به زمین افتاد، دستگیر کردند.
نفر دوم هم که اصلا انتظار این آدم‌های تنومند را نداشت، اسلحه خودش را به سمت آنها گرفت که خوب نتیجه‌اش معلوم است و به قول گزارشگر سی.ان.ان، با این کار بزرگترین اشتباه زندگی اش را مرتکب شد.
کماندوها هم البته به او اخطار دادند، اما وقتی سارق رنگ پریده اعتنا نکرد و باز هم اسلحه را به سمت آنها نشانه گرفت، آنها هم طوری به شکم او شلیک کردند که هم زنده بماند و هم بتوانند او را خلع سلاح کن

۱۰۴ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا