مجله تفر یحی آموزشی

درگیری میان افراد دو طائفه در خوزستان به مرگ جوان ۱۹ ساله ختم شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : رئیس دادگاه بخش شاوور از مرگ یك جوان در حادثه تیراندازی در این شهر خبر داد. به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، مجله اینترنتی کافه 7 : رئیس دادگاه بخش شاوور از مرگ یك جوان در حادثه تیراندازی در این شهر خبر داد. به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » درگیری میان افراد دو طائفه در خوزستان به مرگ جوان ۱۹ ساله ختم شد

درگیری میان افراد دو طائفه در خوزستان به مرگ جوان ۱۹ ساله ختم شد

محبوب کن - فیس نما
مجله اینترنتی کافه ۷ : رئیس دادگاه بخش شاوور از مرگ یك جوان در حادثه تیراندازی در این شهر خبر داد.
به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، رئیس دادگاه بخش شاوور از مرگ یك جوان در حادثه تیراندازی در این شهر خبر داد.
مجید افراخته گفت: در ماه رمضان امسال، به دنبال یك فقره تیراندازی در روستای الجزایر از توابع شهر شاوور، جوان ۱۹ ساله‌ای به هویت ج.ر دچار قطع نخاع شد كه به رغم تلاش پزشكان، بر اثر جراحات وارده نهم مردادماه امسال درگذشت.
farhangnews_175888-507849-1453895668
وی ادامه داد: این اتفاق بر اثر درگیری میان عده‌ای از افراد دو طائفه كه سابقه نزاع قبلی با چاقو با یكدیگر را داشتند، صورت گرفت.
افراخته گفت: هنوز عمدی بودن این قتل مشخص نیست اما در این خصوص شش نفر بازداشت شده اند كه عمدتاً سابقه خرید و فروش وتوزیع مواد مخدر را در پرونده دارند. همچنین متهم اصلی پرونده، سابقه تیراندازی، شرارت، قدرت نمایی با سلاح و ضرب و جرح دارد.
درگیری میان افراد دو طائفه در خوزستان به مرگ جوان ۱۹ ساله ختم شد
وی به خانواده‌ها هشدار داد: مواظب فرزندان خود باشند و از خرید سلاح و نگه‌داشتن آن در محل زندگی خود پرهیز كنند. علاوه بر اینكه نگهداری سلاح غیرمجاز جرم است، فرزندان آنان نیز ممكن است با استفاده از اسلحه آنان مرتكب جرم جدیدی ‌شوند.
افراخته گفت: بارها از طریق دادگاه به مردم این بخش اعلام شد كه سلاح غیرمجاز خود را تحویل دهند تا ضمن برخورداری از تخفیفات قانونی مانند تعلیق اجرای مجازات و تعلیق صدور حكم، مقدمات تحویل مجوز اسلحه شكاری برای آنان فراهم شود اما متأسفانه از این طرح استقبال نشده است.
وی از نیروهای امنیتی و انتظامی خواست تا با پاكسازی محله به محله از سلاح و دعوت از افراد به مراجع انتظامی و اخذ تعهد از آنان برای عدم استفاده از سلاح، شرایط پیشگیری از وقوع جرائمی كه با اسلحه صورت می‌گیرد را فراهم كنند.

۱۳۹ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا