مجله تفر یحی آموزشی

حمله 3 ساعته خرس عظیم الچثه اسلوث به کشاورز نگون بخت / صحنه فیلم بازگشته دی کاپریو به حقیقت تبدیل شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : حمله 3 ساعته یک خرس عظیم الجثه به کشاورز نگون بخت هندی، به مُثله شدن صورت او منجر شد. به گزارش وبسایت میرور، زمانی که یک خرس وحشی به "جوب مجله اینترنتی کافه 7 : حمله 3 ساعته یک خرس عظیم الجثه به کشاورز نگون بخت هندی، به مُثله شدن صورت او منجر شد. به گزارش وبسایت میرور، زمانی که یک خرس وحشی به "جوب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » حمله 3 ساعته خرس عظیم الچثه اسلوث به کشاورز نگون بخت / صحنه فیلم بازگشته دی کاپریو به حقیقت تبدیل شد

حمله 3 ساعته خرس عظیم الچثه اسلوث به کشاورز نگون بخت / صحنه فیلم بازگشته دی کاپریو به حقیقت تبدیل شد

مجله اینترنتی کافه 7 : حمله 3 ساعته یک خرس عظیم الجثه به کشاورز نگون بخت هندی، به مُثله شدن صورت او منجر شد.

به گزارش وبسایت میرور، زمانی که یک خرس وحشی به “جوب والانتی” – یک کشاورز محلی — نزدیک می‌شد، او هرگز تصور نمی‌کرد که یک جنگ طولانی برای زنده ماندن از دست یکی از قاتلان طبیعت خواهد داشت.

بر این اساس، این کشاورز شجاع به مدت 3 ساعت، نبردی خونین با یک خرس عظیم‌الجثه از نژاد اسلوث (خرس تنبل) داشت. خرس وحشی به تمامی صورت او زخم‌هایی شدید وارد کرد. این زخم‌ها به قدری شدید بودند که پزشکان معالج از زنده‌ ماندن فردی با این میزان جراحت در ناحیه سر پس از ساعت‌ها حمله مداوم خرس (شبیه حمله خرس به لئوناردو دی کاپریو در فیلم بازگشته) تعجب کردند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

والانتی در یکی از مزارع خود در جنوب هند مشغول چیدن قارچ بود که خرس خشمگین ناگهان به او حمله کرد. این کشاورز نگون بخت به مدت سه ساعت مورد حمله خرس قرار گرفت و به نظر می‌رسید که به وسیله او کشته شده است. پس از این حمله، او خود را به داخل جنگل کشید. این کشاورز به مقامات محلی گفت: برای بازگشت به دهکده‌ام نزدیک به 5 کیلومتر مسیر را با بدنی غرق به خون طی کردم. مقامات بیمارستانی اعلام کردند به دلیل وخامت حال او، والانتی را تحت تدابیر شدید پزشکی به بیمارستان دیگری منتقل کردند. یکی از پزشکان معالج می‌گوید خطر فوری برای این کشاورز از میان رفته است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

پس از بهبودی والانتی، زخم‌های وحشتناکی که به وسیله این خرس در سر و صورتش به وجود آمده بود تبدیل به اسکار (جای زخم) شد. یکی از چشم‌هایش متورم و بسته شد و زخم شدیدی از ضربه پنجه خرس بر روی بینی‌اش باقی ماند. خرس اسلوث یکی از خطرناک‌ترین انواع خرس‌ها در هند است. در یک مورد، یکی از این نوع خرس‌ها پیش از کشته شدن با تفنگ، بیش از 12 نفر را یک تنه کشت و 24 نفر دیگر را مثله کرد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا