اخبار حوادث

حمله داعش به نیروهای کُرد+تصاویری از حمله ی نیروهای داعش

 

یک عنصر گروه تروریستی داعش همانند فیلم “مکس دیوانه” به سمت نیروهای کُرد حمله کرد که ناگهان اتفاقی جالب رخ داد.گروه تروریستی داعش پیشتر نیز از یک خودروی انتحاری مشابه فیلم “مکس دیوانه” علیه نیروهای عراقی استفاده کرده بود.

حمله داعش به نیروهای کُرد+تصاویری از حمله ی نیروهای داعش
به گزارش  سون به نقل از میرور، به تازگی فیلمی منتشر شده است که در آن نیروهای کُرد سوریه به سمت یک خودروی داعش — که تعدادی ورقه فلزی برای حفاظت از جان سرنشینان روی آن نصب شده است — تیراندازی می کنند. این خودروی انتحاریِ گروه تروریستی داعش همانند فیلم “مکس دیوانه” به سمت نیروهای کُرد در حرکت بود که با موشک هدایت شونده این نظامیان تکه تکه شد. پیش از آنکه این خودرو بوسیله یک موشک هدایت شونده منهدم شود، نظامیان کرد با تفنگ و مسلسل های سنگین نیز به سمت آن تیراندازی می کردند.
این فیلم در شبکه فرانس 24 پخش شد و پس از آن تصاویری از زنان و مردان کُرد را در حال خوشحالی کردن از این پیروزی نشان داد. تصاویر این خودرو با ورقه های فلزی جوش داده شده به هم، همچنین در یک حساب توییتری به نام “شکارچی داعش” منتشر شد.
به دلیل افزایش خشونت و درگیری ها در سوریه و عراق و وحشت این گروه تروریستی، عناصر داعش از خودروهای زره پوش و سلاح های سنگین برای حفاظت از جان خود استفاده می کنند.
لحظه وحشتناک حمله داعش به نیروهای کُرد، همانند لحظه وحشتناک حمله داعش به نیروهای کُرد، همانند
لحظه وحشتناک حمله داعش به نیروهای کُرد، همانند

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply