مجله تفر یحی آموزشی

تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد. به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت 5‌ماه به دام افتاد. مجله اینترنتی کافه 7 : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد. به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت 5‌ماه به دام افتاد. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود

تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود

مجله اینترنتی کافه 7 : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد.

به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت 5‌ماه به دام افتاد.27فروردین‌ماه مأموران گشت موتورسوار کلانتری135 بهاران در حال گشت بودند که برای بنزین زدن وارد جایگاه سوخت شدند. در آنجا به 2موتورسوار که پلاک را گل‌آلود کرده بودند و رفتارهای عجیبی داشتند، مشکوک شدند.

یکی از مأموران به سمت آنها رفت و سوئیچ موتور را برداشت. 2پسرمرموز به محض دیدن پلیس فرار کردند اما یکی از آنها که نوجوان 15ساله‌ای بود دستگیر شد. اما دیگری که جوان 22ساله‌ای بود فرار کرد. مأمور دیگر که استوار دوم بود و محمد رضایی نام داشت به تعقیب متهم فراری پرداخت. او با سرعت هرچه تمام‌تر می‌دوید و مأمور پلیس هم در تعقیب او بود که پسر نوجوان به سمت پل بهاران رفت و همانجا بود که خودروی پرایدی که با سرعت در حال حرکت بود با مأمور پلیس برخورد کرد و او نقش زمین شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

یک ساعت بعد
متهم موفق به فرار شد و مأمور پلیس برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت. تلاش پزشکان برای نجات او فایده‌ای نداشت و مأمور پلیس در این حادثه به شهادت رسید. از سوی دیگر متهم 15ساله‌ای که در این حادثه دستگیر شده بود به شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34تهران انتقال یافت. وی وقتی پیش روی قاضی عموزادی قرار گرفت خود را بی‌گناه دانست اما وقتی شواهد را علیه خود دید به زورگیری با همدستی سعید متهم فراری و دوست دیگرش اقرار کرد.

کارآگاهان جست و جوی خود را برای دستگیری سارق فراری آغاز کردند تا اینکه او اول شهریور‌ماه پس از 5‌ماه فرار دستگیر شد. این جوان 23ساله وقتی در برابر قاضی قرار گرفت، گفت: من با همدستی 2نفر از دوستانم در قالب گروه‌های 2یا 3نفره به سرقت می‌رفتیم. شگردمان این بود که پس از شناسایی طعمه‌هایمان به سمتشان می‌رفتیم و با تهدید چاقودست به زورگیری می‌زدیم. معمولا طعمه هایمان را از میان اتباع خارجی انتخاب می‌کردیم تا شکایت نکنند.

وی ادامه داد: 7سرقت را 2نفره و 20سرقت را 3نفره انجام دادیم. روز حادثه هم وقتی پلیس به ما مشکوک شد فرار کردم اما فکرش را نمی‌کردم که همین اتفاق باعث مرگ مأمور می‌شود.به گزارش همشهری، در بررسی‌ها مشخص شد که راننده پراید به‌دلیل تخطی از سرعت مطمئنه باعث مرگ مأمور شده است. از سوی دیگر بررسی‌ها در این پرونده برای شناسایی شاکیان احتمالی ادامه دارد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا