مجله تفر یحی آموزشی

تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد. به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت 5‌ماه به دام افتاد. مجله اینترنتی کافه 7 : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد. به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت 5‌ماه به دام افتاد. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود

تعقیب و گریز جان پلیس جوان را گرفت / فکر نمیکردم فرارم باعث مرگ مامور پلیس شود

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : مامور پلیس هنگام تعقیب سارقی، تصادف کرد و جانش را از دست داد.

به‌دنبال این حادثه سارق موفق به فرار شد اما بعد از گذشت ۵‌ماه به دام افتاد.۲۷فروردین‌ماه مأموران گشت موتورسوار کلانتری۱۳۵ بهاران در حال گشت بودند که برای بنزین زدن وارد جایگاه سوخت شدند. در آنجا به ۲موتورسوار که پلاک را گل‌آلود کرده بودند و رفتارهای عجیبی داشتند، مشکوک شدند.

یکی از مأموران به سمت آنها رفت و سوئیچ موتور را برداشت. ۲پسرمرموز به محض دیدن پلیس فرار کردند اما یکی از آنها که نوجوان ۱۵ساله‌ای بود دستگیر شد. اما دیگری که جوان ۲۲ساله‌ای بود فرار کرد. مأمور دیگر که استوار دوم بود و محمد رضایی نام داشت به تعقیب متهم فراری پرداخت. او با سرعت هرچه تمام‌تر می‌دوید و مأمور پلیس هم در تعقیب او بود که پسر نوجوان به سمت پل بهاران رفت و همانجا بود که خودروی پرایدی که با سرعت در حال حرکت بود با مأمور پلیس برخورد کرد و او نقش زمین شد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

یک ساعت بعد
متهم موفق به فرار شد و مأمور پلیس برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت. تلاش پزشکان برای نجات او فایده‌ای نداشت و مأمور پلیس در این حادثه به شهادت رسید. از سوی دیگر متهم ۱۵ساله‌ای که در این حادثه دستگیر شده بود به شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۴تهران انتقال یافت. وی وقتی پیش روی قاضی عموزادی قرار گرفت خود را بی‌گناه دانست اما وقتی شواهد را علیه خود دید به زورگیری با همدستی سعید متهم فراری و دوست دیگرش اقرار کرد.

کارآگاهان جست و جوی خود را برای دستگیری سارق فراری آغاز کردند تا اینکه او اول شهریور‌ماه پس از ۵‌ماه فرار دستگیر شد. این جوان ۲۳ساله وقتی در برابر قاضی قرار گرفت، گفت: من با همدستی ۲نفر از دوستانم در قالب گروه‌های ۲یا ۳نفره به سرقت می‌رفتیم. شگردمان این بود که پس از شناسایی طعمه‌هایمان به سمتشان می‌رفتیم و با تهدید چاقودست به زورگیری می‌زدیم. معمولا طعمه هایمان را از میان اتباع خارجی انتخاب می‌کردیم تا شکایت نکنند.

وی ادامه داد: ۷سرقت را ۲نفره و ۲۰سرقت را ۳نفره انجام دادیم. روز حادثه هم وقتی پلیس به ما مشکوک شد فرار کردم اما فکرش را نمی‌کردم که همین اتفاق باعث مرگ مأمور می‌شود.به گزارش همشهری، در بررسی‌ها مشخص شد که راننده پراید به‌دلیل تخطی از سرعت مطمئنه باعث مرگ مأمور شده است. از سوی دیگر بررسی‌ها در این پرونده برای شناسایی شاکیان احتمالی ادامه دارد.

۱۳۰ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا