مجله تفر یحی آموزشی

تصاویر فوق العاده دیدنی از شکار کانگورو توسط کروکودیل Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : کانگوروی بیچاره که نمی دانست چه عاقبت شومی در انتظارش است توسط کروکودیل غول پیکر در 30 ثانیه بلعیده شد. "دونا درکسلر" که در منطقه حافظت ش مجله اینترنتی کافه 7 : کانگوروی بیچاره که نمی دانست چه عاقبت شومی در انتظارش است توسط کروکودیل غول پیکر در 30 ثانیه بلعیده شد. "دونا درکسلر" که در منطقه حافظت ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » تصاویر فوق العاده دیدنی از شکار کانگورو توسط کروکودیل

تصاویر فوق العاده دیدنی از شکار کانگورو توسط کروکودیل

مجله اینترنتی کافه 7 : کانگوروی بیچاره که نمی دانست چه عاقبت شومی در انتظارش است توسط کروکودیل غول پیکر در 30 ثانیه بلعیده شد.

482d1c66b02c4928b4fbb1fa4ffcd20d

“دونا درکسلر” که در منطقه حافظت شده شمالی در استرالیا مشغول عکاسی بود لحظات بلعیدن این کانگورو را مشاهده و از آن عکاسی کرد.
او در ذیل عکس هایش این توضیح را داده که کل فرایند بلع این طعمه 30 ثانیه طول کشیده و او تنها لاشه یک حیوان را دیده که میان آرواره های قدرتمند کروکودیل به این سو و آن سو می رفته است.
درکسلر می گوید اول تصور کرده لاشه متعلق به یک گوزن یا آهو است اما وقتی بیشتر دقت می کند متوجه می شود طعمه کانگور است. درست در همین لحظه است کروگودیل با حرکتی برق آسا همه لاشه را در دهان خود فرو می برد

getfile

getfile

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا