مجله تفر یحی آموزشی

بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!! Reviewed by Momizat on . بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!   بزرگترین توطئه تروریستی گروه های تکفیری در تهران خنثی شد وزارت اطلاعات از خنثی سازی اقدام شیطانی ترو بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!   بزرگترین توطئه تروریستی گروه های تکفیری در تهران خنثی شد وزارت اطلاعات از خنثی سازی اقدام شیطانی ترو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!

بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!

محبوب کن - فیس نما
توضیح وزارت اطلاعات درباره بمب گذاری تروریستی در تهران

 

بزرگترین توطئه تروریستی گروه های تکفیری در تهران خنثی شد وزارت اطلاعات از خنثی سازی اقدام شیطانی تروریست های تکفیری در تهران خبر داد .

متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به این شرح است:

 بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!

بسمه تعالی

 

به استحضار ملت شریف ایران می رساند:

با ادعیه ی مردم روزه دار و با عنایات خداوندی، یکی از بزرگترین توطئه های تروریستی گروه های تکفیری وهابی، در روزهای منتسب به حضرت خدیجه کبری (س) کشف و خنثی شد.

در طرح جنایتکارانه ی گروهک ضد اسلامی تروریستی تکفیری، سلسله بمب گذاری هایی در نقاط متعددی در عمق کشور و مشخصاً برای مناسبت های پیش رو تدارک دیده شده بود که با توکل و توسل و فداکاری های سربازان گمنام امام زمان (عج) در تهران و چند استان دیگر، اقدامات شیطانی تروریست های تکفیری خنثی سازی شد، تروریست ها بازداشت شدند و تعداد بمب های آماده ی انفجار و مقادیر انبوهی مواد اولیه ی انفجاری کشف و ضبط گردید.

با توجه به ادامه داشتن تحقیقات میدانی در داخل و خارج از کشور و استمرار بازجویی از تروریست ها، اطلاعات تکمیلی به محض فراهم شدن شرایط حفاظتی، به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.

سربازان گمنام امام زمان (عج) برای ادامه مسیر، شدیداً نیازمند ادعیه ی مردم روزه دار، بویژه در لیالی قدر هستند.

بمب گذاری تروریستی در تهران و توضیح وزارت اطلاعات!!!

 

روابط عمومی وزارت اطلاعات

 

۱۴۷ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا