مجله تفر یحی آموزشی

برخورد دلخراش پیرزن 65 ساله با قطار هنگام عبور از روی ریل قطار Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : فرمانده انتظامی فیروزه از توابع خراسان رضوی گفت: یک زن سالخورده در محدوده روستای امان آباد این شهرستان براثر برخورد قطارجامن باخت. به گزا مجله اینترنتی کافه 7 : فرمانده انتظامی فیروزه از توابع خراسان رضوی گفت: یک زن سالخورده در محدوده روستای امان آباد این شهرستان براثر برخورد قطارجامن باخت. به گزا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » برخورد دلخراش پیرزن 65 ساله با قطار هنگام عبور از روی ریل قطار

برخورد دلخراش پیرزن 65 ساله با قطار هنگام عبور از روی ریل قطار

مجله اینترنتی کافه 7 : فرمانده انتظامی فیروزه از توابع خراسان رضوی گفت: یک زن سالخورده در محدوده روستای امان آباد این شهرستان براثر برخورد قطارجامن باخت.
به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سید محمد باقری افزود: بررسی های پلیس در محل حادثه که روز گذشته اتفاق افتاد، نشان داد که زنی 65 ساله هنگام عبور از روی ریل با قطار قزوین – مشهد برخورد می کند و به طرز دلخراشی کشته می شود.
139402011343334085143494
وی بیان کرد: جسد این پیرزن پس از هماهنگی قضایی توسط نیروهای امدادی به پزشکی قانونی منتقل ذشد که تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.
فیروزه یکی از شهرستان های نیمه شمالی استان خراسان رضوی است که از شمال و شرق به بخش مرکزی شهرستان نیشابور، از جنوب به بخش میان جلگه نیشابور، از شمال غربی به بخش سرولایت نیشابور، و از غرب به بخش های مرکزی و مشکان شهرستان خوشاب و بخش مرکزی شهرستان سبزوار محدود می شود.
منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا