مجله تفر یحی آموزشی

اقدام عجیب یک خبرنگار : مصاحبه با فردی که در حال جان دادن است+فیلم Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 :  انتشار ویدیویی از مصاحبۀ خبرنگار یک شبکه تلویزیونی با مردی که قربانی حادثه رانندگی شده است، مورد توجه کاربران واقع شده است. روزنامه انگل مجله اینترنتی کافه 7 :  انتشار ویدیویی از مصاحبۀ خبرنگار یک شبکه تلویزیونی با مردی که قربانی حادثه رانندگی شده است، مورد توجه کاربران واقع شده است. روزنامه انگل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » اقدام عجیب یک خبرنگار : مصاحبه با فردی که در حال جان دادن است+فیلم

اقدام عجیب یک خبرنگار : مصاحبه با فردی که در حال جان دادن است+فیلم

مجله اینترنتی کافه 7 :  انتشار ویدیویی از مصاحبۀ خبرنگار یک شبکه تلویزیونی با مردی که قربانی حادثه رانندگی شده است، مورد توجه کاربران واقع شده است.

روزنامه انگلیسی ” دیلی میل” ، خبرنگار شبکه السالوادوری TVO Noticias ، درحالی با فردی که کامیون او را به زیر گرفته است، صحبت می کند که وی درحال جان دادن است.
مرد صدمه دیده درحادثه به خبرنگار که میکروفون را جلوی دهان وی گرفته است، می گوید ” به من آسیب زدند و احساس درد و ناراحتی می کنم”.
وی درپاسخ به سوال خبرنگار که آیا ماشینی را که وی را به زیر گرفته است، دیده یا خیر، می گوید که ” خیر”.
خبرنگار به جای کمک رسانی به فرد آسیب دیده در حادثه تصادف و یا انتقال وی به بیمارستان از او می پرسد که آیا تمایل دارد که به بیمارستان منتقل شود!
مرد قادر به پاسخ به این سوال نبود و پس از کشیدن آه گفت : بیمارستان ..”.
گزارش های خبری حاکی از این است که این مرد به محض پایان کار تصویبرداری خبرنگار، بر اثر شدت جراحات، جان خود را از دست می دهد.
این فیلم بدون ترجمه فارسی است و العالم آنرا منتشر کرده است.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا