مجله تفر یحی آموزشی

ارتباط کثیف زن شوهردار با مرد افغان / شوهرم اجازه نمیداد به شهر دیگری برم Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : زن جوان زمانی که با مخالفت شوهرش برای ادامه تحصیل در شهر دیگری روبه‌رو شد، با همدستی مردی افغان، نقشه قتل شوهرش را اجرا کرد. زمانی که با مجله اینترنتی کافه 7 : زن جوان زمانی که با مخالفت شوهرش برای ادامه تحصیل در شهر دیگری روبه‌رو شد، با همدستی مردی افغان، نقشه قتل شوهرش را اجرا کرد. زمانی که با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار حوادث » ارتباط کثیف زن شوهردار با مرد افغان / شوهرم اجازه نمیداد به شهر دیگری برم

ارتباط کثیف زن شوهردار با مرد افغان / شوهرم اجازه نمیداد به شهر دیگری برم

محبوب کن - فیس نما
مجله اینترنتی کافه ۷ : زن جوان زمانی که با مخالفت شوهرش برای ادامه تحصیل در شهر دیگری روبه‌رو شد، با همدستی مردی افغان، نقشه قتل شوهرش را اجرا کرد.
دستگیری ارتباط چندش آور زن متاهل با مرد افغان / شوهرم اجازه نمی‌داد به شهر دیگری بروم

زمانی که با مخالفت شوهرش برای ادامه تحصیل در شهر دیگری روبه‌رو شد، با همدستی مردی افغان، نقشه قتل شوهرش را اجرا کرد.

واپسین روزهای خرداد امسال مرگ مردی در یکی از محله‌های شهرستان گناباد استان خراسان رضوی به پلیس گزارش شد. ماموران در تحقیق از خانواده این مرد متوجه شدند او بر اثر مسمومیت فوت کرده و آنها از کسی شکایت ندارند.

ماموران در ادامه با کشف سرنخ‌هایی متوجه شدند همسر ۲۴ ساله مقتول با مرد ۲۹ساله افغان رابطه پنهانی دارد.با گذشت حدود دو ماه از این جنایت، ماموران چند روز پیش با دستور بازپرس پرونده، زن جوان را بازداشت کردند.

او در ادامه تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: چون شوهرم اجازه نمی‌داد من در شهر دیگری ادامه تحصیل دهم، نقشه قتل او را طراحی و به کمک مرد افغان که اجیرش کرده بودم، شوهرم را مسموم کرده و به قتل رساندیم.

جام جم

۱۵۰ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا