مجله تفر یحی آموزشی

متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق Reviewed by Momizat on . متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق   وزیر خارجه کشورمان در پیامی به وزیر خارجه عراق، نبرد شجاعانه و پیروزی اخیر ارتش و نیروهای مردمی عراق علیه ترو متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق   وزیر خارجه کشورمان در پیامی به وزیر خارجه عراق، نبرد شجاعانه و پیروزی اخیر ارتش و نیروهای مردمی عراق علیه ترو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار سیاست خارجی » متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق

متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق

پیام تبریک ظریف به همتای عراقی‌اش

 

وزیر خارجه کشورمان در پیامی به وزیر خارجه عراق، نبرد شجاعانه و پیروزی اخیر ارتش و نیروهای مردمی عراق علیه تروریستهای تکفیری در شهر فلوجه را به وی، دولت و آحاد ملت عراق و همچنین مراجع عظام دینی تبریک گفت.

دیدار و نشست خبری مشترک وزرای خارجه ایران و عراق

متن پیام  محمدجواد ظریف به ابراهیم جعفری همتای عراقی  خود به شرح زیر است:

وزیر محترم امور خارجه جمهوری عراق

السلام علیكم و رحمه الله و بركاته

متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق

با کمال خرسندی، نبرد شجاعانه و پیروزی اخیر ارتش و نیروهای مردمی عراق علیه تروریستهای تکفیری در شهر فلوجه را به جنابعالی، دولت و آحاد ملت عراق و همچنین مراجع عظام دینی تبریک میگویم. بی تردید پیروزی های چشمگیر بدست آمده در نبرد سرنوشت ساز فلوجه در ایام ماه مبارک رمضان، تجلی تحقق نصرت الهی بر مجاهدان راه خداست.

رجاء واثق دارم که با اتکال به خداوند قادر متعال، تمسک به اتحاد و انسجام ملی و بهره گیری از ظرفیتهای ملی، ملت بزرگ عراق پیروزی های بزرگتری را بر تروریستهای تکفیری و حامیان آنان در  سراسر عراق متحد، یکپارچه و سربلند در پیش خواهید داشت.

محمدجواد ظریف. وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران

متن پیام تبریک ظریف به وزیر امور خارجه عراق

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا