مجله تفر یحی آموزشی

درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین Reviewed by Momizat on . درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین   رئیس جمهور روسیه به درگیری های هواداران روس در جریان دیدارهای یورو 2016 واکنش نشان داد. هواداران ه درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین   رئیس جمهور روسیه به درگیری های هواداران روس در جریان دیدارهای یورو 2016 واکنش نشان داد. هواداران ه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار سیاست خارجی » درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین

درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین

واکنش پوتین به درگیری هواداران روس در یورو 2016

 

رئیس جمهور روسیه به درگیری های هواداران روس در جریان دیدارهای یورو 2016 واکنش نشان داد.

هواداران هولیگان روسی در جریان دیدارهای یورو 2016 حوادث زیادی را در کشور فرانسه ایجاد کردند و بارها با هواداران انگلیسی و ولزی درگیر شدند. ولادیمیر پوتین(Vladimir Putin) در واکنش به حوادثی که تماشاگران روسی و انگلیسی در یورو ایجاد کردند گفت: واقعا شرم آور و ناراحت کننده بود ولی واقعا نمی‌فهمم چطور 200 هوادار روسی می توانند هزاران انگلیسی را کتک بزنند. با این حال قانون برای همه یکسان است و باید با این افراد به صورت مشابه برخورد شود.

درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین
پوتین ادامه داد: امیدوارم بین این افراد کسانی نیز باشند که بدانند این رفتارها و خشونت ها به روحیه پاک ورزش خدشه وارد می‌کند و ثمره ای ندارد. تماشاگران و افرادی که برای حمایت از تیم ملی کشورشان به فرانسه می‌روند باید تنها از تیم محبوب شان حمایت کنند و بدانند رفتارهای خشونت آمیز بیشتر به تیم خودشان لطمه وارد می‌کند.

روسیه از 2 دیدار خود در یورو 2016 یک تساوی و یک شکست داشته است و باید در سومین دیدار خود برابر ولز به میدان برود. روس ها برای صعود از این گروه باید این دیدار را ببرند و امیدوار به نتیجه انگلیس و اسلواکی باشند.

درگیری هواداران روس در مسابقات یورو 2016 و واکنش پوتین

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا