مجله تفر یحی آموزشی

از ناراحتی طارمی تا انتقاد و حمله تتلو به بختیار رحمانی Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه 7 : بعد از اعلام قرارداد تیم های لیگ برتری، این فقط قرارداد برانکو از پرسپولیس نبود که خبرساز شد. بعد از اینکه ریز قرارداد بازیکنان پرسپولیس اعلام به گزارش کافه 7 : بعد از اعلام قرارداد تیم های لیگ برتری، این فقط قرارداد برانکو از پرسپولیس نبود که خبرساز شد. بعد از اینکه ریز قرارداد بازیکنان پرسپولیس اعلام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار کنکور و دانشگاه » از ناراحتی طارمی تا انتقاد و حمله تتلو به بختیار رحمانی

از ناراحتی طارمی تا انتقاد و حمله تتلو به بختیار رحمانی

به گزارش کافه 7 : بعد از اعلام قرارداد تیم های لیگ برتری، این فقط قرارداد برانکو از پرسپولیس نبود که خبرساز شد. بعد از اینکه ریز قرارداد بازیکنان پرسپولیس اعلام شد، همه فهمیدند که مهدی طارمی از چند بازیکن کمتر پول می گیرد.

مهدی+طارمی

 

بازیکنانی مثل سید جلال حسینی و امیری و عالیشاه و بیرانوند و … از طارمی بیشتر می گیرند. مهاجم پرسپولیس فصل گذشته آقای گل لیگ شد و عملکرد درخشانی داشت و این اتفاق باعث شده او کمی ناراحت شود. طارمی به تازگی از ترکیه برگشته و هنوز هم به مهره فیکس برانکو تبدیل نشده است.

 

خواننده زیر زمینی این بار به بختیار رحمانی تاخت.

مجله اینترنتی کافه 7 :  استقلال تهران در دومین دیدار خود با نتیجه 2-1 به استقلال خوزستان باخت و با 1 امتیاز همچنان در حسرت پیروزی باقی ماند. بختیار رحمانی یکی از بازیکنانی بود که مانند هفته اول نتوانست درخشش آنچنانی داشته باشد.

امیر مقصودلو یا همان امیر تتلو، خواننده جنجالی زیر زمینی بازهم در پستی جنجالی حرف های چجالبی را به بختیار رحمانی زده که در ادامه پست او را می بینید:

 

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا